bugün

Irkçı bir eylemdir. Beyni televizyon olan insanların düşüncelerinin ürünüdür.
eşek sikiyorlar ötesi yok. düşünsene böyle adamlarla aynı taksiye biniyorsun, aynı kaldırım üzerinde yürüyorsun. inanılmaz bir şey amk.
her zaman mağduru oynamakta mahir olan kimi haysiyet yoksunu, bölücü namussuz kürtlerin ekmeğine yağ sürmektir. mesela bir tanesi başlığa zıplayıp gelmiş.

bir gemide 10 zalim ve bir masum varsa o gemi batırılmaz. yapmayın etmeyin, namuslu haysiyetli kürtleri de kaybetmek demektir bu.
Ez ji we hez nakım.
Pkk lı ve hdp li lerden nefret etmek diye değiştirilmesi gereken başlıktır. Diğer Kürtler in kabahati yoktur.
bir sırp bir bosnalıyı sevmez, bir ispanyol bir katalanı, onun gibi bişey işte. ne mutlu türküm diyene.
tercih meselesi değil suçtur (bkz. nefret suçu)
En kafa tasçı duyguların insanına yakışır türden bir eylem.
ırkçılıktır. bölücülüktür.
sevmemek kadar olağan bir davranıştır. ayıplamamak gerekir.
hergün askerleriniz kürt ayrılıkçılar tarafından öldürülünce sevin sevebilirseniz.

bide doğuda çoğunluğu terör destekçisi partiye oy vermektedir.

daha yarım saat önce 15 askeri bombayla yaraladılar diyarbakır patlamasıyla.

söyleyin nasıl sevelim?
Vatan borcudur.
Cumhuriyetin kurulduğu yıllarda planlanmış ve son 10 yılda başarısı gün yüzüne çıkan bir çalışmadır. Kürtlerin de bağımsız olma çabasıyla, Türklerin nefretini kazanmaları zor olmamıştır.
Ayrıca bkz "En iyi kürt ölü kürt'dür."
Ağlıyorum, mutlu musunuz?

Kim başlığı canlandırıp gitti? Neyse hâlâ ağlıyorum.
kimseden ırkı rengi nedeniyle nefret edilmemeli. nefret edilecekse o da kötü fikirlerden ve davranışlardan olmalı.
her türkte olması gereken duygudur.
iç içe geçmiş iki ırk söz konusu olduguna göre kürtlerden nefret eden aslında kendindende bi parça nefret ediyor. Herkesin geniş ailesinde iç içe geçmişlik var.
Olmayan duygudur. Ama pkkdan nefret etmekteyim. Birde Amerikanın kucağına oturanlardan.Gariban adamdan neden edeyim.
olmayan duygudur. ama pkkdan nefret etmekteyim. birde amerikanın kucağına oturanlardan. yoksa iş arkadaşım ya da servisi çeken gariban adamla ne derdim olur.
böyle hassas bir süreçten geçerken kürtlerden nefret etmek başlığını açmak tam bir oruspu çocukluktur. sonra bir kürt çıkıp türklerin amına koyim diyecek sonra o ona o ona diğeri dağa çıkıcak al işte mahfoldu. Nefret tohumları ekiyorsun oruspu çocuğu... O yüzden bu başlığı atanın amına koyim
Çocukluğum ve Askerliğim Güney Doğunun çeşitli illerinde geçti.

Yaadığı ülkeye hiç bir faydası olmayan, Devletinden nefret eden, beş kuruş vergi vermeyen, kaça elektrik kullanan, Tarım kredisi alıp kumarda yiyen, Devlet bize bahmiyır deyip pkk sevicilere oy veren iki yüzlü insanlar topluluğu.

Ahlak, namus, beline hakim olma gibi sorunları vardır.

Boşuna kürt sevmeyin, bir gün Türkler azınlıkta kalacak.

Irkçılık bu yaptığın ıyy piss diyenlere sözüm doğuya ya da güney doğuya gidin sadece bir gün kalın. sonra konuşuruz.
Doğu'yu, daha doğrusu anadolu'yu il il, ilçe ilçe gezdim. Dediklerin nedense sadece belli bir kısmı kapsıyor gibi geldi bana. Çoğunluk böyle değil. Bilmediğin coğrafyalar hakkinda genelleme yapma, komik duruma düşüyorsun.

bu arada; Arkadaşlar, ırkçılık, bir hastaliktir. Umarım kisa sürede kurtulursunuz.

Saygılar.
normaldir kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
Nefret, hayranlık ve kıskançlık barındıran güçlü bir duygudur.
Mental ve fiziksel yorgunluğa sebep olur. Irktan nefret etmek ise gülünçtür. Çağdışılıktır.
bir ırktan nefret etmek bana absürt gelir.
gerçekten de nefret gibi duygular çok kuvvetli duygulardır.
bunları hissetmektense nötr yaklaşmak daha doğru gibi geliyor.
güncel Önemli Başlıklar