bugün

faşizm ya da her ne haltsa beğenirsin beğenmezsin milletin içinde iyiden iyiye büyüyen duygudur . ayrıca birilerine feci kaçacaktır.

düne kadar ılımlı bildiklerimiz bile bu duyguyla dolmaktadır.
kürtlerin dağa çıkmamış kesimindeki insanlar bana vatanını sevdiğine dair bir belge, bir olay göstersinler ki onları dağdaki kürtlerden ayırayım. eğer vatanını seven, türkiye cumhuriyeti vatandaşı olduğunu söyleyen kürtler varsa artık bir zahmet kendilerini göstersinler, yoksa bu nefret duygusunu hiç bir şey silemez.
artık yavaş yavaş uyanmaya başladığımızı gösteren cümle.
(bkz: faşist başlıklar)
(bkz: türkü sevmeyen pkk lıdan farkınız ne)
(bkz: yazıklar olsun)
(bkz: ohaa diyesim geldi)
ipleri kopartan, iç savaşı başlatabilecek ve ülkeyi urfadan erzurum a kadar bölebilecek cümle. gelinen son nokta.
israil ve amerika ellerinde maşa olan it sürüsüyle, bütün bir topluluğu bir tutan bir z*k kafalının cinnet halinde sayıklaması. ha bilmiyorlar mı bu kuklanın iplerini kimlerin tuttuğunu. biliyorlar ama iş gazze olunca israil testisi yalamaktan kendilerini alamıyorlar. dur çocuk, dur. yazmadan evvel dilindeki testis kılını çıkar.
bu arada pkk'dan nefret ediyorum ve bu tür başlıkların, o şeregsizlerin ekmeğine yağ sürmek olduğuna inanıyorum.
....den nefret ediyoruz başlıklarıyla ilgili bir sıkıntı var. bu başlık da aynı sıkıntıyı yaratıyor.

önce genel soru? tüm türkler aynı mı?

bazılarımız iyi vatandaşlar, bazılarımız o.cocugu, bazılarımız çok zeki bazılarımız aptal...

insanın sırf seçemediği bir durumdan dolayı nefret edilmesi kadar onu üzecek bir şey yoktur. lütfen, olanlara rağmen, pkkya lanet edelim ama kürtlere aynısını düşünmeyelim. israili kınayalım ama yahudilere hepsi aynı muamelesi yapmayalım. babamın işi dolayısıyla bir çok farklı milletle tanıştım beyler ve emin olun hiç bir ırkı genelleyemezsiniz. özünde hepimizi insanız.
bazi ulkelerin basimiza ususmek icin agzimizdan duymaya can attigi sozdur. cok yazik ki fasizmin ne boyutlarda oldugunun da gostergesidir.
"ben gerizekalıyım" demenin bir başka türü.

pkk'dan farkınız sizin insan öldürmemeniz lan, yoksa ikiniz de ırkçısınız.

istediklerini verecek kadar da malsınız ayrıca.

olm o kafanın içindeki et parçasını çalıştır lan.. hey yavrum hey.
kürtlerden nefret ediyorsun yahudilerden enfret ediyorsun ermenilerden nefret ediyorsun rumlardan nefret ediyorsun amerikalılardan nefret ediyorsun avrupa birliğinden nefret ediyorsun belkide sorun sendedir he dostum ?
(bkz: ırkçılık belirtileri)
tahamülsüz ırkçı düşüncelerin açığa çıkma durumu burada belli olmuştur.bunları söyledikçe kahkahayla insanlar gülecektir. çünkü bunların size ihtiyaçları olmadığını gösterdiğiniz tavırlarla kendiniz ispatlamış herşeyin bu duruma gelmesini sağladınız. unutulmamalıki tanrıyı bile sevmeyen kişiler varken kürtlerin hiçbir zaman sevginize ihtiyacı olmaz ve olmayacaktır oturup ahkam kesin ama sizlere bakar ve güleriz.
birisi de kurtlerin bu ulkeyi gectim, insanliga katkilarini, ortaya koymus olduklari guzellikleri gosterse de kafamizdan ciksa dedirten dusunce. arkadas ankara'da bakiyorum, bu adamlarin buyukleri hirsizlik yapiyor, onu bunu nasil dolandiririm diye ugrasiyor. cocuklari mahallede cete, bebeleri pataklayip huzursuzluk cikariyor. marmaris'e bakiyorum esnaflik yapani insani kaziklamaya calisiyor. barlar caddesinde gezeni kizlari taciz ediyor. kiraz satani bile sahte para veriyor. soyle adamakilli, vatana millete hayirli, zeki, cevik ve ahlakli kurtler olsa da parmakla gosterilse, kurtlerin iyisi de oluyor desek.
kardeşi kardeşe kırmaya çalışanların başardığını gösteren sözdür.
cahil mi hain mi olduğu anlaşılamayan kişinin saçmalığıdır. kimden nefret etmesi gerektiğini kavrayamamıştır. insanlardan yalnızca doğuda doğduğu için nefret edilmemesi gerektiğini öğrenmelidir. pkk dan sonuna kadar nefret etmesi önerilir. *
1000 senelik kardeşlikten sonra, sırf bir kısmı açlıktan ölmemek için abd oyuncaklığı yaptığından ötürü, hepsinden nefret etmek salaklıktır. akıllarada "kürtler bizim için az da olsa birşeyler yapıyor, biz onlar için ne yapıyoruz?1 sorusunu getirmelidir. ayrıca sözlüğe cok coluk cocuğu nkatıldığınıda gösteren bir başlıktır.
gayet insani bir duygudur. zorla deği ya kardeşim!
(bkz: hayat şartları)
kimse kimseyi sevmek zorunda değil ayrıca adam olan adamdan kimse nefret etmez.
türkiye'yi hızlı bir bölünme sürecine götürdü, götürüyor ve götürecektir..
kimse kimseyi sevmek zorunda değildir!

ilk önce sağa sola faşist diye saldıran köpekler bunu ilk olarak öğrenmeli. faşist kimdir, nedir bir öğrenin. dağda pkk kamplarında öğrendiğiniz gibi değil çoğu şey. insan bir ırkı sevmeyebilir, bu gayet de doğaldır. bir ırkı sevmeyince "o ırk yok olsun, ölsünler gebersinler" demek işin farklı boyutudur, yanlış olanı budur. kimse kimsenin neyi sevip neyi sevemeyeceğine karışamaz.

faşist demek için götünüzden bahane bulmayın. tekrar diyorum, çoğu bilgi sizin çoğunuza dağda öğrettikleri gibi değil. okuyun, okumaktan adama zarar gelmez.
tek kelime ile ırkçılıktır.
ırkçılıktır, onları dışlamak yerine bizden biri olduklarını benimsemek ve de benimsetmek gerekir.
(bkz: nefret suçu ile kişisel tercihi ayırdedememek)

kişisel bazda kalırsa kendince sebebi olup sevmeyenin kendi özel tercihidir. ama davul zurna çalarak ortalığa ilan etmek, kürtleri kötülemek ve insanları da onlardan nefret etmeye çağırmak ve yönlendirmeye çalışmak yanlıştır ve ayrımcılık ve tahrik yönünde büyük hata oluşturur.
faşizm ile karıştırılmaması gerek bir konudur. kendimden yola çıkarsam "evet kürtlerden nefret ediyorum fakat bir yunan, sırp, ermeni, laz, amerikalı vs. hiç bir milletle problemim yok" diyebilirim. her kürtten nefret eden insana faşizm damgası vuran insanın seksenlerin çakma sosyalistlerinden farkı yoktur bana göre.

jet hızıyla edit: faşizm damgası vuran insanların faşizm tanımına bakmalarını öneririm.
güncel Önemli Başlıklar