bugün

ciddi ciddi sormaya başladım artık ben bu soruyu.

hadi eskiden biraz daha duygusal yaklaşıyordum iyileri var diyordum. her gün şehit haberleri geliyor. madem iyi kürtler var, devlet size her şeyi sağladı nerdesiniz iyi kürtler ?? siz de mi kınama hastalığına yakalandınız yoksa ?
Sempatizanlık.
kapılarını açıyorlar, evlerinin altında tünel yapımına yardımda bulunuyorlar. sonra da yola çıkıp zılgıt çekerek ağlaşıyorlar.
kürtler canı yanmadıkça pkk'ya tepki göstermez.

yani ölen türk olunca üzülmezler, kürt olursa canları sıkılır biraz.
şehit haberlerinde görüyoruz ölenlerin
çoğu da kürt halkından. pkk kendi
adamlarını öldürüyor.
iyi niyetli olan kürt vatandaşların
uyanışa geçmeleri lazım.
emin olun ki size türkiye cumhuriyeti' nden
başka hiç kimse sahip çıkamaz.
kürtler kendi içlerinde o ben baş
olacağım, o ben baş olacağım
derken sizlerin de mallarınıza
mülklerinize el de koyarlar,
sindirirler sizi açlığınızdan
ölürsünüz. tehdit ederler ses
çıkarmaya korkarsınız.
kürt vatandaşları uyanın artık,
kanmayın, aklınızı toplayın.
aslında birçoğunuz korktuğunuz için
ses çıkaramıyorsunuz, biliyoruz.
Doğunun ayaklanması lazım ama ses çıkartmıyorlar oyüzden pkk bitmiyor.
Akp ve hdp ye oy vermiyorlar. Ama dur, veriyorlar. Ee Demek ki tepki göstermiyorlar.
kardeş bi süredir bu sözlüğü takip ediyorum öyle üyeliğim falan yoktu okuyup gülüp geçiyordum lakin senin şu açtığın başlık benim üye olmami gerektirdi sana 2 çift lafım var kürtler pkk ya tepki olarak ne yapıyor yazmışsın bende kürdüm ve pkk dan nefret ediyorum dün cuma namazında diyarbakır ulucamide cuma namazı kılınırken bi orospu çocugu imamın pkk hakkında söylediklerinden rahatsız olmuş camidekilerde adamı linç etmeye çalışmışlar sonrada KAHROLSUN PKK gibi sloganlar yağdırmışlar şimdi sana soruyorum kürtler pkk ya tepki gösteriyorlar mı ? ha kürtlerin arasında kesinlikle orrrrospu çocugu pkk sempatizanları var ben tanıyorum öylelerini ama inan her milletin iyi insanları vardır.
Çocuklarını dağa göndermiyorlar.

Edit. Utanmadan basmışsınız eksiyi, kürtler daha ne yapsın amk.
Şu aralar çok iyiler.allah razı olsun.
mesela benzinliğin yüz metre ilerisine döşenen bombayı görmüyolar. tepkisizlik en büyük tepkileri galiba!
güncel Önemli Başlıklar