bugün

çocuk yapmışlardır. altılı yedili şak şak şak.
bir soru.

kurtuluş savaşında birlikte savaşmışlardır.

lozan görüşmeleri devam ederken, türkiye'nin elini zayıflatmak isteyen güçler bölgeye giderek talepleri dinlemiş, ve bölgenin ileri gelenleri ve kanaat önderlerinden, bizim tarih bağımız var bir çatı altında yaşamak istiyoruz cevabı almışlardır.

şeyh said yüzünden koca topluluğa bok atmayın.

günümüzün ayrılıkçı bebek katili yavşaklarla kadim bir ırkı bir tutmayın derim.

osmanlı döneminde de zaman zaman isyan etmişlerdir. evet, lakin türkmenlerin de isyan ettiği dönemler vardır. (bkz: celali isyanları)

barış içinde yaşamak çok değerli, vazgeçin şu faşist kafadan. ulus olun lan. bu vatan hepimizin.
şeyh said denen şizofrene inanıp atatürk e karşı gelmişlerdir.

sonuç olarak çok kelleleri gitmiştir.
kurtuluş savaşında yardım edip savaşmışlardır.
bol bol isyan edip vatan haini ilan edilmişlerdir.
Türk ırkı için hep zarar ziyan ayak bağı. Aksini iddia edeni tarih ile döverim.

Ben burada aldığım burs ile verdiğim özel ders ile elektrik faturamı nasıl ödeyeceğim derken adam ahırına UFO koyduysa sikerim böyle adaleti.

Ulan ben fatura gelmesin diye hasta oluyorum, adamın ineği benden değerli. Neyin kafası ulan bu?

Kürt toplumu gelişmemiş, ininden çıkamamış, ne ekonomik olarak ne toplumsal olarak bir fayda sağlayamamış bir toplumdur. Ve bu cahillik ile de böyle kalacaktır.
sen ne diyorsun lan geblo.
Ülkenin içine etmek adına elinden geleni yapmıştır.
Ooo serbest meslek icra edenlerde vardır. Otopark mafyaları
Gece klubü mafyaları
Gece klübü işletenler
Minibüs duragı degnekçileri saymakla bitmez.
her ne kadar kürt olmasam da kürtlerin bu ülkeye katkısı göz ardı edilemez. Türkiyede yaşayan kürtlerin %80 kadarının ülkeye zararı olmadığını düşünüyorum. Geriye kalan zaten pkk destekçisi ibneler. %20 için %100 ü ateşe atmayın.
Tanım:kürtlerin ülkemize faydalarıdır. işçi olarak çalışıyorlardır. bayındırlık için vazgeçilmez unsurdir kürtler.
Orusu cocugu en sadık millete bunu sor. Lan balkanlar, araplar, kafkaslar isyan ederken urfaya, antepe, dersime şanlı isimi verildi bide ırkcı hilelerle uğraşıp türklerden hainlik gördu dahada sor geri zekalı, bunu sormaya insanın yüzü nasıl olur faşist, kürt kelimesi bile ölümcül sucta bir ara al işte vefa pic.
Çanakkale'ye git ve şehit mezarlıklarına bir bak dediğim başlık.

not: Türk'üm ama bu kadar da yeter diyorum. Lan nasıl bir ırkçılıktır. Hitler bile şuan diyor ki ben yapamadım bunu.
çiğköfte, lazanya, portakallı fondü gibi tatlar katmışlardır.
(bkz: OSMANLIYI SEVMEYEN TÜRK)

(#14838886)
Kurtler bu ulke icin ne yapmis evet fazla bir sey yapmamislardir herhalde kurtulus savasinda canakkale savasinda yardimlari dokunmusutur o kadar degil mi ? Bu sekilde dusunmek irkcilik olacaktir. Kurtler Osmanlida azinliktan sayilmamistir turkler ve kurtler birdir hemen hemen ama bu kardes irklar bazi gizli oyunlarla birbirine dusurulunce ulke icin cok kotu seyler oluyor. Biz ne olursa olsun oyuna gelmeyecegiz. Ve turk kurt kardestir pkk kallestir demeye devam edecegiz
kürtlerin en büyük başarısı şu anda avrupada italyanlardan sonra en büyük 2. mafya olmalarıdır.
milli seferberlik ilan edildiğinde askere gitmemek için aşiretlerini toplayıp dağlara çıkmış savaş mavaş bitince düze inmişlerdir geri. keşke hep savaş olaydı da hep dağda yaşasaydınız lan.
durmadan isyan çıkarmışlardır. ama tüm aşiretlere laf söyleyemeyiz tabi Allah rahmet eylesin bir tanıdığımın anlattığına göre babasını ermenilerden kürtler korumuş milli mücadele sırasında. ama tunceli olaylarında veya şeyh said gibi adamlarada baktığınızda hep kürt kökenli. o yüzden genelleme yapmak yanlış olur onlarda vardı çanakkalede, yemende, kafkasyada ama yardım ettikleri kadarda isyan çıkardılar desek yanlış olmaz.
doğu'da ermeni çetelerine ve ruslar'a karşı savaşmışlardır ve yanlarında hiç türk yoktur. Ulan benim dedem has kürt her hafta dinlerim ondan.
(bir kısmının) üstüne üstlük hala zarar vermeleri çok mantıksızdır. sanki dünyada sadece türkiyede birden fazla ırk var. eğitim lazım bunlara neyin ne olduğunu ozaman bilirler.
Vatandaşlık görevlerini yerine getiriyorlar ki bir devlete mensup olmak için bu görevler yeterlidir. Bir zamanlar bir Dersim vardı bu işlere karışmayan o da zaten şamarı yiyince itaat kültürüne abone oldu. Allahtan Tunceli muhalif kimliğini yaşatıyor da içimiz bir nebze de olsa rahatlıyor.

Ne yapılmasını bekliyordunuz da yapılmayınca böyle hayal kırıklığına uğradınız anlayamadım valla? Aşiret kültürüne ve toprak ağalarının insafına bırakılınca bilimde gelişemedik, ee spor desen fiziki şartlar alt yapı noksan, eğitimde zaten sınavlarda sonunculuktan hiç kopmuyoruz. Fakat müzikte iyiyiz aga. Müzikten anlıyoruz bu sebeple bu ülke için olmasa da müzik yaptık diyebiliriz. Ee her seçim vakti gündemi meşgul edip halkımızı oyalıyoruz. Bu bir icraattır dolaylı olarak katılsak da bizim hanemize 1 puan olarak yazılabilir bence. Kardeşlik sloganlarının bir sujesiyiz. Bu da bu ülkeye bir katkıdır.

Haa dur lan şimdi geldi aklıma ulan aşiret film ve dizilerine kaynaklık yaptık oğlum daha ne bok yiyelim. Orta çağ standartlarındaki feodal düzenimizi düzeltmek yerine dizisini filmini çekip para kazandınız daha ne istiyorsunuz insafsızlar.Ülke film ve dizi sektörüne ekmeğini yediren, karnını doyuran biziz valla. Bak bu bence tam 10 puan değerindeydi.
seçimlerde yüzde biri bile görmeyecek olan emekli paşa'nın çıkardığı saçma bir istatiktir. Ne yapsın garibim o da malum Kürt meselesi ülkede acaip popüler dur bende kürtler biraz çamur atayımda belki milleyitçilerden oy alırım diye düşünüyor ama oy oranına bakılırsa pek başarılı olduğu söylenemez.
ne kadar şehit verdiklerini bilmiyorum ama şu an yaşamamız gerektiği gibi omuz omuza bizlerle savaşmışlardır. ancak bazı gizli amerikancı şahıslar bugün omuz omuza yaşamamızı engelleme çabasındadır. bazıları emperyalizme hizmet ettiğini bile bilmeksizin kürt ve türk düşmanlığı yaratmaktadır. fakat bugünün anlamını bilenler, bugünün kime veya neye karşı mücadelenin başlangıcı olduğunu iyi idrak edenler bu topraklarda kardeşliğin değerini de iyi anlayanlardır. zamanında kurtuluş savaşı emperyalizme karşı böyle kazanılmıştır, ve bu zafer daimi olacaktır.
(bkz: lahmacun)
(bkz: kurtuluş savaşındaki kürtleri inkar eden kemalist)