ilerici-ulusalcı-laik ve sözde modern kesmin en büyük paradokslarından biridir. gerçi bunların hayatı paradoks.

şimdi geçtiğimiz aylarda kürtaj meselesinde, seveşirim evlenmem, hamile kalırım doğurmam diyenler ana karnında çocuk katletmeyi kendi hakları görenler müslümanın bayramına vahşet diyorlar.

sanarsınız hiç et yemiyorlar.

burger kingten çıkmazlar, yılbaşı gelse de fırında hindi yesek diye hülya kurarlar birde.

laftan anlasanız otyurup tane tane anlatacam lakin iradesiz ve idraksiz olduğunuzu biliyorum.

utanın demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

tabi utanacak yüzünüz varsa.
kişisel özgürlüklere ideolojik bakılmasından baska birsey degildir. hoşgörüden,karşılıklı saygıdan yoksun bir millet olduk cıktık. bizim gibi düsünmüyor, yasamıyorya tez boynu vurula.
(bkz: alakaya maydonoz gel bize bazı bazı)
bebeği canlı canlı kesip yiyoruz sanki lan diye itiraz edilebilecek durum.
eğer bu öneriye göre kürtaj vahşet olarak görülüyorsa - ki öyle gözüküyor- o çocuğu imkanın yokken doğurmak ve bütün yaşamı boyunca rezil etmek daha mı doğru? günah mı evet günah ama herkesin günahı da boynuna bunu sorgulamak, yargılamak da kimseye düşmez. her koyun kendi bacağından asılmıyor mu, ben öyle biliyordum. size ne, bize ne!
bi ıslam düşmanı horuldamasıdır.PEK TAKMAMAK MUHATAP ALMAMAK GErekir.kendi haline bırakacaksın ki cehennemine yakıt toplasın.
Karşı durulan şeyleri karıştırmamak lazım.kürtaj olayı başlı başına cinayet.ki kurban olayı da din vs geçtim tavuğu da yemek için kesmiyon mu .not:bunun müslümanlık vs alakası yok.vicdandir bu.bi cana kıyamazsin.kıymak zorunda bırakmasin zaman.
sırf zevk uğruna korunmadan şikisip sonra doğacak çocuğuna kıyan ama ibadet gereği kurban edilen canlının ihtiyaç için kesilmesine vahşet diyen şerefsizlerin eylemi.

rahmini kazıtıp burada bık bık ötme amk.

yediğin etler ağaçtan toplanmıyor!

not: 364 gün bar-disko-kafe dolaşıp hayvanları bir kere bile hatırlamayan tipler sırf islama düşmanlık yapmak adına kurban bayramı'nı sinip, bekliyor!
ironiktir.