bugün

(bkz: buradan anneme babama selamlar yolluyorum)
ülke genelinde dalga dalga yayılan kürt faşizmini görmezden gelerek ne kadar sosyal demokrat olduğunu kanıtlayan yazar isyanıdır.

hak ? eşitlik ?

sosyal demokrasi için bir şeyler ifade etmiyor mu ?
götle gülünecek ifadedir. be hey apaçi kardeşim, sen kendine neye dayanarak "kürt" diyorsun? sen ırkçının, kafatasçının önde gideni değil misin?

sen göz göre göre ırkçılık yapacaksın, sonra da çıkıp buna karşı nefret duyanlara laf edeceksin.

yavaş gel hafız, hava kış; yerler kaygan. düşersin, kolun bacağın ağzın yüzün kafan falan kırılır, üzülürsün.

(bkz: kürtlerin dokunulmazlığı)
kürt faşizminin kürt nefretiyle ortadan kaldırılamayacağını bilenlerin aynen katılacağı isyandır.
(bkz: küçük sırlar yavşaklığından utanıyorum)
asmayalım da besleyelim mi
türkiye cumhuriyeti

slogan: yurtta sulh, cihanda sulh
ulusal marş: istiklâl marşı

türkiye'nin dünya üzerindeki konumu.
başkent ankara
41°1′n 28°57′e
resmî dil(ler) türkçe
milliyet türk
yönetim biçimi cumhuriyet
- kurucusu mustafa kemal atatürk

ne istersen ol,bu sınırlar içerisinde hiç farketmez. türkiye cumhuriyeti bölünmez bir bütündür. sınırlar içerisinde birlik oluşturmuş bu milletin huzurunu çıbanlık yapılmadığı sürece kimse bozamaz. yeterki parazitler olmasın
ırkçılık hiçbir şekilde yavşaklık olarak adlandırılamaz. türk milletinin kutsallığı ve yüceliği zaten kendi içeresinde "yavşak" sıfatına karşı bir ulu ırk'tır ki bir kürt'ün anlamaması pekala doğaldır.
bu ülke insanı asıl olarak bütün kürtlere olmasa da bölücülüğü savunan düşünce sahiplerini ve örgütleri savunanlara tepkilidir. bir insan özünü savunurken kötüyle birlikte tüm buna mensup kişileri savunmuş olur e onada yapacak bişey varsa kürt vatandaşların sorunu.
(bkz: terörist yandaşları)

o kadar devleti yıkmaya çalışıyorsunuz sonrada ırkçılık diyorsunuz...

Yanlış.
Kürtlerden değil ama bazı kürtlerin yanlış söylem ve eylemlerinden nefret ediyorum şahsen.
(bkz: iyi ırkçılık kötü ırkçılık)
ayrım olmasın sorun çıkmasın bu tür konular çok tarışılır .
kürtlere olan nefretlerini yavşaklık sınırları içinde kusan bir tutam kemalist ve bir tutam ülküist arkadaşlarımızın utanılacak hallerine utanmanın kelimelere bürünmüş hali.