bugün

Yıllarca köy basan çoluk çocuk demeden öldüren, korucu liderlerinin 12 yaşındaki kızına babasının gözü önünde topluca tecavüz edip kazığa oturtan ve babasına küçük kızının ölümünü seyrettiren, hemşireyi-öğretmeni-memuru öldüren, gencecik idealist bir öğretmeni sırf atatürkçü diye bayrak direğine asan, binlerce mehmetçiğe gencecik çocuğa pusular kurup sırtından vuranlara tek kelime edemezken rojava denilen yerde kendi iç hesaplaşmalarında ölenler için türk milletini suçlayacak derecede yoğun ve ahlaksız bir ikiyüzlülüktür.
bu konuda kürdolog vladimir feodoroviç minorsky nin kürtler isimle eserinde göze çarpan tespitleri vardır.

görsel
kömüre makarnaya tamah etmektir.
kürtlerin yüzünün olmaması. hangi ikiyüzlülük, yüzleri varmı ki sayı olarak tasvir edilsin.
Daha altı yedi ay önce ana avrat gittikleri erdoğan'ın bugün baş hewalleri olmaları.
bu konuda tez hazırlayacak kadar pratik veriye sahibim.
izmirli, Arnavut göçmeni biri olarak ne zaman bu zevatlarla karşılaşsam iki kelam etsem bu mendabur insan popülasyonun benimle ahbap olmak için kendi soyundan olan insan topluluğuna hakaretler yağdırdıklarına bir cok defa sahit oldum.
bunu bilerek kürt ikiyüzlülüğünü oraya çıkarmak için bilakis üst kimliğim olan türk kimliğimi gizleyip alt kimliğim olan Arnavut kimliğimi çıkartıp bu zevatları bir de böyle dinleyim dedim.

arkadaş, ben böyle yavsak agır orospu cocugu bir halk görmedim.
hepside mi türklerden nefret eder.
hepsidemi öyle ya da böyle pkk ya bir ucundan sempati duyar.
hepsidemi ezilmiş edebiyatı yapar.
hepside mi katliam o bu şu der.
alanenen söylüyorum bu halk katıksız yavsak. test edilip onaylanmıştır.