bugün

komik insandır.

internette 'hahahah kürt eşşek hahaha' diye yazarken iyiydi di mi lan? Böyle adam olacaksınız işte. bordo klavyeliler sizi.
Güldürdün kürt. Yolda tinerci hırsız kürttür yanına yaklaşmadan geçtiğimiz doğru çünkü hem kokuyor hem abi 1 milyon verirmisin diyor kadınlara çocuklara gasp yapıyor. aynen çok kudretlisin kürtçüm.
görsel
aslında durum öyle değil.bir telefona sahipsem direk şikayette bulunuyorum ayrıca askerlik hizmeti sırasında manisalı milliyetçi bölük komutanın şöförüyken canlarını çok yaktım.botan telefonmu kullanıyor?botan esrarmı içiyor?akşam bölük komutanını evine bırakırken hepsini ihbar ederdim.kürtler zeki varlıklar değil.zaten bu yüzdende ya inşaatlarda amele olarak çalıştırıyoruz yada dağda keklik gibi avlıyoruz.vesselam.
(bkz: kürtlerin biraz şey kokması)
Evet teke tek gelmez onlar. "Ula mıhooo" diye böğürdüklerinde mitoz gecirdikleri doğrudur. Uzak durmak gerekir. Malum bölünebiliriz.
Kürtler eğitimsiz ve cahil bir ortadoğu insanlarıdır. Bundan dolayı da gücü kavga etmek olarak algılarlar. Ki zaaten onlar için her şeyin çözümü şiddettir. Türkler ise nispeten sorunu insanlara ait olan değerler ile çözmeye çalışırlar. Gücün şiddet ile sağlanmadığını da bilirler. Bundan dolayıdır ki bir kürt ile tartışırken ona insansı değerler ile yaklaşırsanız sizi korkak olarak belleyecektir. Bir kürde öyle yaklaşmayın. Kürde mümkün oldukça yaklaşmayın...

Edit: imla.
Kokudandır o, malum kendilerine has bir ten kokuları vardır. Ondandır.