bugün

Korkar tabi allah korusun kürt ile evlenirim diye.
Güldürdün beni. (bkz: geldi yine tipini siktiğim)
Kandilde veya kobanide ise ulasilmazdir.
Yahu kurt erkegi ne ya? Yaklasmiyoruz cunku onlardan korktugumuz icin olabilir mi? Hepsinden korkuyorum. Ben korktuktan sonra yakisikliymis, degilmis beni irgalamaz.
ne diyo la bu mal

görsel
Bana ulaşın diyen yazarın çırpınışıları.
Saçma sapan bir başlık olmuş yok böyle birşey.
Ne işsiz herifsin amk.
nerden buluyonuz lan boyle konulari aksam aksam ahshahdhaha.
Sizin gibi çirkin kıroları ne yapsın lan Türk kızları bizim gibi has Türk erkekleri varken ezikler ancak burada başlık açarsınız.
kıl yumağını bir şekilde yok ederseniz kürt erkeğine ulaşabilirsiniz. tek ihtiyacınız lazer tabancası.
herhangi bir köpek kadar ulaşılabilirlerdir, korkmayın kızlar...
kürt erkeğinin ulaşılmaz göz kamaştıran fosforlu esofmanlarından dolayı yaklaşamıyor kızlar.
Kürt erkeğinin seksepalitesi tartışılmaz
Kürdisdan Dağları'nın enfes Havası suyu toprağı otu eti ile beslenip ileri ve erdemli öğretiler ile olgunlaşan Kürt erkekleri doğal birer Rençber karakteristik birer baba ve kızlar için ideal birer erkek örneğidirler iffetlerine saygı ve insani Davranışları hamur tutmuş mayaları ve otoriteleri ile seksapalitesini dahada yükseltmektedirler

Bir gün tüm Türkler Kürtçe konuşacaklar bay bay bay
Eh sıradan insan, yani Homo sapiens türü ne kadar uğraşsa da yaklaşık 200 Bin yıl geride kalmış Neandertal türüne asla ulaşamaz. Çünkü geri doğru evrim mümkün olmadığı gibi, Neandertal zaten ayrı bir türdür! Her ne kadar Neandertal türü yok oldu sanılsa da, bugün dahi aramızda yaşadıkları gayet açıktır!

Neandertal türünün en büyük özelliği; zeka, fizik, sosyal vb. insanı insan (Homo sapiens ) yapan biç çok yöne sahip olmayan ve 200 Bin yıl kadar geride kalmış bir tür olsa da hala hunharca ve anlamsızca bir öz güvene sahip olmasıdır.

Bu nedenle Homo sapiens bir kadının, Neandertal bir erkek canlı ile olması doğa koşullarına uygun değildir.