bugün

Acı ama ortada böyle bir gerçek var. Elbette Kürt erkeklerinin hepsi bu kategoriye dahil değil ama bizim saf, temiz, iyi, güzel Türk kızları gidiyor, Kürt erkeğine gönül veriyor. Kıza karşı aynı duyguları beslemeyen Kürt erkeği ise onun zaafını kullanıyor. Nasıl mı oluyor? Türk kızını seviyormuş gibi görünüyor, rol yapıyor, iyice kendine bağlıyor. Daha sonra Türklerden intikam almak adına kızı kullanmaya kalkiyor, kız bakire bile olsa becerme düşüncesinden vazgeçmiyor! Kız bunu kabul etmeyince de ayrılacağını söylüyor. Daha sonra bizim gariban kız, oğlanı kaybetmemek için herşeyi göze alıp razı geliyor. Tabi tuzağa düşmeyen akıllı kızlarımız da var. Ben bu senaryoyu yazmak istedim, kızlarımız gözünü açsın diye. Elbette her kürt erkeği aynı değildir ama böyle bir düşünceye sahip olanların sayısı az değil ne yazık ki... Allah kötü niyetli kürt erkeklerine gönül veren Türk kızlarına yardımcı olsun.
aşka intikam adını verenlerin sanrısıdır.
kürt erkekleri ile türk kızları arasındaki ilişkinin üçüncü kişi tarafından yorumlanmasıdır. yalnız biri çok fena acı çekmiş.
katrilyonda bir görülen bir durumdur. bir türk kızı bir kürt ile birlikte olmaz kesinlikle. aksine türkler kürtlerden kız alır fakat kız vermez. sadece yakın çevremde bile çok rastladığım bir olaydır bu. türk baba kürt oğluna kız vermez aga. ben olsam ben de vermem amk. köle gibi çalıştırıyorlar kadınları.