bugün

doğada nadir bulunan hayvan türlerinden yapılan elbiseleri giyen kişileri eleştirmektir. bi ara baya etkiliydi sonra bunlar: beni eleştiriyorsun ama sen de vejateryan ol o zaman gibi aptalca bahaneler üretmeye başladılar. kardeşim ben leopar yemiyorum yalnız, tavuklu, danalı bişiler giyeceksen kabulümüzsün.
tek bi kürkün sayısız hayvana işkence edilerek yapıldığını görmüş, insanlığını ve vicdanını kaybetmemiş kişinin haklı tepkisidir.
Absürdlüğün daniskası olan bir konu , o kadar boş o kadar boş vs ..
Ellerinde timsah derisi canta ayaklarinda yilan derisi ayakkabiyla kemerle dolasirlar ustu tuylu olmayinca sorun teskil etmez.
elestirmek ne kelimedir. katiksiz orospu cocugu diyorum ben direkt. kendilerine ve ailelerine tarifi imkansiz acilar cektirme arzusuyla doluyum fakat ne yazik ki vicdanliyim ve hukukun varligini kabul ediyorum.
Yanlış anlaşılma olmasın kürk giyen isanları eleştirmiyorum. Lakin onların derilerini soyup üstüme giymek için can atıyorum. Kısasa kısas sonuçta.
Haklı bir eleştiridir,sırf o kürk için kaç zavallı canlı öldürülüyor biliyor musunuz?Kesin bilmiyorsunuz,sizin derinizi kesseler sizde aynı o kürkü kesilen hayvanların hissettiğini hissedersiniz.