bugün

Kürdistan lafını duyunca çıldıran faşisttir.

Evet size ne oluyor anlamadım gitti, neye tahammül edemiyorsunuz ki? Kürdistan'ın size ne zararı var ve neden Kürt halkının da bir devleti olmasını hazmedemiyorsunuz.?
Gülmekten çıldıran faşisttir o

Bölge olarak kürdistan neyse de diğeri harbiden komik*
Çıldırmam da bunu söyleyeni cahillikle suçlarım. Hangi kürdistan haci koordinat ver. Birleşmiş milletler tarafından kabul edilmiş meşru ülkeler arasında kürdistan yoktur inanmazsan inanma.
fasisttir en azindan terorist degil.
sen oraya kurdistan desende japonya desende amerika desenee tum dunya orayi turkiye olarak bilmektedir canim.
Ben çıldırmak yerine gülüp geçiyorum....
(bkz: kürt faşistlerin başkalarına faşist demesi)
Dünyada 200 küsür ülke varken Kürdistan' a tahammül edemeyen faşisttir.

Kürdistan'a neden tahammül edemiyorsunuz anlamak çok güç, nerenize batıyor.?
başlığı hortlatanı görememek güzel duygu.
kürdistan kurulamayınca çıldıran faşistten daha az faşisttir.
Evet ne oluyor size faşistler, Kürt halkı da kendisine başını sokabileceği, ite köpeğe muhtaç olmadan yaşayabileceği bir devlet kursa ne olur sanki, dünyada 200 den fazla ülke varken Kürdistan mı çok geliyor size, kıskanç ibneler.
hangi kürdistan. birbirinizi bile bölüyonuz amk. barzanisi bilmemnesi bir sürü grup alayı da birbiriyle kavgalı. daha bunlar bir araya gelecek de ülke kuracaklar ölme eşşeğim ölme.
Ya işte bu başlığı gördüm nedense bu konu içinden bi fıkra anlatmak geldi aklıma'
Günün birinde bir melek ovada hayvanları güden iki adet kürt kökenli arkadaşımızın yanına gelir ve onlara şöyle der;
-Şu karşıda gördüğünüz tepeye çıkın ve sizi türk yapıcam der.
Bizim kürt arkadaşlar yerinde durmazlar tabi başlarlar koşmaya sonra işte tepenin uçuna doğru yaklaşırlar ve biri diğerinden erken çıkar, diğeri ise hala debelleşmektedir. Arkadaşına der ki
-Gardaş çekte bizde çıkak, tabi bunun üzerine kaç yıllık bir dostluk bağı olduğunu düşünen arkadaşı, şu tepkiyi ortaya koyar.
-s*ktir amk k*rdü.
Hikayenin ana fikri aslında bu kürtler kendi içlerinde birbirini yemektedirler sizler bırakın devlet kurmayı bağ bostan kuramazsınız.