bugün

Küfürlü kız sayısınin artmasından mütevellit giderek de azalacak gibi.
küflü kız sayısının artmasından mütevellit giderek de azalacak gibi.
Kültürlü erkekten yıkılıyor ortalık!..
21. yüzyılda görülmüştür.

akp dönemiyle ilgisi yoktur.
(bkz: kültürlü kızların yıllığı)

Kendi deneyimlerime binaen söylüyorum, hayatımda kulturlu diyebileceğim sadece 1 kızla karşılaştım, evet, sadece 1, diğerleri saçma sapan işlerle uğraşan saçma sapan insanlardı.

Bunu anlamamdaki en önemli kriter nedir biliyo musunuz?

Ikide bir telefonunu çıkarıp yüzünde birtakım iğrenç, kötü ve hatta itici ifadelerle bakması, diyeceksiniz ki bu neyi kanıtlar?

Bu o zeki(!) kızımızın yüzündeki pürüzlerden, beynindeki pürüzleri göremediğinin en büyük habercisidir, belirtisidir.

Not: söylediklerimi genellemeye tabi tutmayınız, bana 1 kişi denk gelmiş olabilir, fakat bu sadece o kişinin kültürlü olduğu manasına gelmemeli!

Sevgilerle.. *
hayret memeden kültüre ne ara geçtiniz...
(bkz: kültürlü kızların yokluğu)

Kendi deneyimlerime binaen söylüyorum, hayatımda kulturlu diyebileceğim sadece 1 kızla karşılaştım, evet, sadece 1, diğerleri saçma sapan işlerle uğraşan saçma sapan insanlardı.

Bunu anlamamdaki en önemli kriter nedir biliyo musunuz?

Ikide bir telefonunu çıkarıp yüzünde birtakım iğrenç, kötü ve hatta itici ifadelerle bakması, diyeceksiniz ki bu neyi kanıtlar?

Bu o zeki(!) kızımızın yüzündeki pürüzlerden, beynindeki pürüzleri göremediğinin en büyük habercisidir, belirtisidir.

Not: söylediklerimi genellemeye tabi tutmayınız, bana 1 kişi denk gelmiş olabilir, fakat bu sadece o kişinin kültürlü olduğu manasına gelmemeli!

Sevgilerle.. *

Edit: bazıları-kızlarımız- sol frame de o kadar meme başlığı görmeye alışmış ki inanamıyorlar, tabiri caizse belalti çalışıyorlar, hadi bakalım, tam da tarif ettiklerimden biri galiba. *