bugün

hiç beklemediğim bir kızdan ani bir küfür duyduğumda çok hoşuma gidiyor. tahrik edici.

ama ağzında sakız gibi, devamlı küfür... o yakışmıyor.
duruma göre etmek ayrı ağzından amk eksik etmemek ayrı amk *
orospudur. tartışmasız.
Çok hoş bir durum değil aslında bir bayanın küfürlü kelimeler kullanması fakat bazıları hakediyor diye düşünüyorum...
terbiyesiz olan o kıza küfür ettiren hayattır.
Kendisi bülür.

Yıllar önce çalışma alanımı bir başak erkeği ile paylaşıyordum. Özellikle belirtiyorum. Ara ara laf sokmak aşırı hoşuma gidiyor bu konu üzerinden çünkü. Net olarak zarif görünüyordu. Nasıl başarıyorlar bilmiyorum. Sanki babaları aşırı zengin yalı çocukları imajı var bunlarda. Masasında bir kağıt 1 cm yer değiştirse anlardı. Her gün birkaç kez masasını silerdi. Kelimeleri istediği gibi kullanırdı. Inanilmaz efendi bir insandı.

Ancak ne zaman sinirlense mırıl mırıl küfür etmeye başlardı. Benden başka kimse duymuyordu ha. Dışarıya yansıttığı o kişiliğin en ufak bozulmasına tahammülü yoktu. Ancak dediğim gibi ben duyuyordum. Küfürlerin edebi değeri vardı, ciddiyim. Yaklaşık 3 dakika sürüyordu. Bak o kişiden başlıyordu, o kişinin ilk atasına kadar uzanıyordu küfürler. Tane tane. Mümkün değil hicbir kelimeyi kaçırmıyorsun. Şiir okur gibi söverdi.

Onunla masalar bitişikken buraya girip yazardım bazen. Yazıya şöyle başlıyordum.

Arkadaşlar bu tür konularda hepimizin oldukça sakin olması gerekiyor. Linç kültürünü beslemek daha sonrasında bizleri magdur edecek. Su an bu güce kapılıyoruz ama sonra o güç bizlerin karşısında duracak. Bu nedenle linç kültürüne destek veren

Şöyle bitiriyordum.

Herkesin anasını, babasını, dedesini ...

Sonra ondan uzaklaştıkça ben küfür etmeyi yine bıraktım ama ne zaman çok küfür edilen bir ortama girsem kelimeleri israf etmek yerine olayı küfür ederek noktalamaya devam edebiliyorum. Bu da alışkanlık meselesi yani. Sürekli küfür edilince insan alışıyor.

Evetler.