bugün

Genellıkle 7 li yada 8 li bir internet cafenin önünde spend time moduna girmiş keşlerden oluşan abaza gruptur.Geçen her kadına sex objesi olarak görüp rahatsız edici bakışlar sarf ederler.Grup statüsünde üyelerin genel bakışı hayata karşı isyankardır hayatla savaştını zannederler.Grubun kuralları;
-Grup üyeleri kesinlıkle çok sinirli atarlı olmalıdır.Bunu yoldan geçen birinin ona bakıp '' niye baktın lan''diye kavga çıkarması kadar abartmalıdır
-üyelerin elınde mutlaka sallamaya hazır tesbih bulunmalıdır
- üyelerin pantolon paçası 12 ayyakabı yeşil converse olmalıdır
-kendilerini ikoncan sanırlar
-arka çebinde çakı kolunda bıcak izleri azındada müslüm gürses şarkıları olmalıdır.
-Tanrının gökte olduğunu ima etmek amaçlı göğe bakan şapka takarlar
Sevgililerini'Manita' diye anarlar içerler sıçarlar istediği gibi yaşarlar ilerdeki hedefleri konfeksıyonda usta başı olmaktır
lise kenarlarına tüneyen ve bakışları ile kızları taciz eden tiplerdir.
(bkz: sokak abazası)

(bkz: aramaya inanmak)
abaza köylerinden birinde kahve köşelerinde oturan yaşlı ama kültür mirası olmuş amcalardır. bahsettiğiniz şey ise abazandır.

bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.
hemen hemen her mahalle başında bulunan karıya kıza laf atan abazan yaratıklardır.
hayattan soğudum amk.
(bkz: yandan beyaz cizgili yesil adidas esofman)

asıl bu olmazsa olmaz.
lan tam sokağı dönerken orada bekleyen bir grup var. kızlara asılıyorlar. tipleri yıkık. ben kovuyorum onlar geliyor. yaşları en fazla 17. halleri içler acısı.
güncel Önemli Başlıklar