bugün

Sevgilisizken El ele dolașan sevgilileri görmek.
Sabah kalkıp işe gidecek olmak ve bunu belki de yıllarca tekrarlamak zorunda olmak.
Çirkin çıktığım eski fotoğraflarım.
yarın 2 adet büt var. birinden kalmam demek okulumun uzaması demek. dua edin de bir işe yarayın heheh.
Evimizin misafir çocuğu tarafından dağıtılması.

Çıldırıyorum.

Tansiyonum falan düşüyor.
anksiyete ve panik atak sahibi olmak.
Sabaha yokluğuyla uyanmak...
mide bulantısı. hemen edebiyat parçalamaya gerek yok. sağlık önce gelir.
uyanmak.
Üzdün meyyus.
Hata yapmak. Ozellikle de yeni bir ise basladiniz, kendinizi ispatlamaya calisiyorsunuz olmayacak bir hata yaptiniz iste o duygu yer yarilsa dada icine girsem durumu.
Sonunu bildiğin, hüzünlü anılarına bir yenisi ekleyeceğin bir yola adım atmak.

Her şeyin başını belirleyecek o yol ayrımında, defalarca hissettiğim o duygu.. "böyle olacağını biliyordum" diyeceğimi bile bile adım atmak. Çok kötü hissettiren bu duygu; umut.
unutulmak, kaybolmak.
(bkz: kız çocuğu)
Kendi doğrularını çiğnemek zorunda kaldığın an olabilir.
gece yatmadan önce şarja takarsın ve huzurlu bir şekilde uyursun. Fakat sabah uyanırsın ve telefonun şarjı yüzde 1dir. Diyeceklerim bu kadar...
Pazartesi günleri.
bir yakınının ölüm haberini almak. öldüğünü kabullenmeye çalışmak. defnedilişini görmek. onsuzluğu tatmak. eksikliğini ansızın savunmasızca hissetmek. çok şey.
Eskiden sahip olduklarıma şuan sahip olamamam.
31 Çekmek istediğim zaman yalnız kalamamam.
Sevişilen kadının evli çıkması.
Görmesen dahi aynı şehirde yaşamaktan dahi mutluluk duyduğun kişinin şehrini terketmek zorunda kalman. O senin gidişini duyumsamazken senin otogarda yalnız kalkış saatini beklerken film şeridi gibi aslında tamamen anlamsız olduğu şuanda anlaşılan ancak sana oldum olası karşılıklı bir aşkmış gibi gelen anları gözünün önüne getirmek.
gürültü.

insanın bazen dinginliğe ve en az sese o kadar ihtiyacı oluyor ki ancak o şekilde kafayı resetleyebiliyorsun.
kimsenin fikrini sormayışı ve üstüne üstlük senin hayatında söz sahibi gibi davranması. bunaltır.
sorumsuz baba umursamaz anne vs.