bugün

çevremdeki çiftlerde gözlemlediğim durum. çevremdeki herkesin sevgilisi var aq. toplaşıp muhabbet ederiz hep tek sayı. hala beni neden aralarına alıyorlar onuda çözmüş değilim. herneyse.. eğer kişi konuyu anlattıktan sonra hiçkimseden tepki gelmediyse saftirik gibi kalakaldıysa sevgilisi bu kişiyi alıp öpüyor. neden? evet sevgilim anlattığın konu bok gibi, resmen sıçtın ama bak ben hala yanındayım ve seni seviyorum.

misal anlatan kızsa erkek zaten iyide olsa espri kötüde olsa kızı hep öpüyor. bu çevremde hep böyle. benim arkadaşlarım tahminen sapık ya da ben kıskandığımdan öyle geliyor. kız hava ne güzel dese yanağına bi öpücük, kız televizyonda gördüğü şeyi anlatsa hoop yanağına bi öpücük. film izleriz bu sefer hepsi, herkes dudaktan. bense mal gibi ne yapacağımı bilmiyorum. hayır diyorum ben gelmeyeyim, siz takılın beraber, bok var gibi çağırıyorlar.

eğer erkekse ve sıçtıysa anlattığı şeye kız hemen ''ayyy aşkitom..muahh'' bu ne güzel kardeşim. noluyo mına koyum yaa..

bu yüzden kimsenin esprisinin kötü olmasını istemiyorum. herkes mükemmel espri yapsın. zaten yapmasalarda artık herşeye gülüyorum ben. öpüşmelerinden bıktım nan. yeterin aq..
sevgili olmak yeri geldiğinde sevdiğini zor durumlardan kurtarmayı da gerektirdiğinden yapılması normal olan eylem.

hani ''espriyi yapayım, ortam şenlensin'' diye bir hıyarlık yaptıysa sevgili * bir anda buz kesen ortamdan sıyrılmanın en doğal yolu, atmosferi ısıtmaktır.

bunu da nasıl yapacaksınız, tabii ki sevgi gösterisiyle.

alacaksın sevgilini kolunun altına, yanağını okşayacaksın, öpeceksin böylece ortam tekrar eskisi gibi olacak.

yalnız haftada 50 kere böyle bir kurtarışa ihtiyaç duyuyorsanız tekrar düşünün derim. hani sonra ''vay system error bizi niye uyarmadın'', ''vay neden söylemedin, haberim yoktu'' demeyin.
yanlıs bir davranıstır.zira sevgili bunu bir odul sanıp kötü olan esprilierine daha kötüleri ile devam edecektir.*
(bkz: sus ne olur sus)
kötü espri yapıp, ortamda rezil olan sevgiliye "öpüyüm de geçsin" demek.
hafızasını kaybeden bir insanın ne yaptığını bilmemesidir.
sevgiliyi susturmak için yaratıcı yöntemler olarak değerlendirilebilecek yöntemlerden biri.
bak bu rezil espriyi bile ödüllendiriyorum ama lütfen bir daha böyle espri yapma anlamını içeren durum genelde bu durum ters algılanıp heryerin salya olması sonucunda tekrarlanır.
Sus artık anlamına gelen bir harekettir.
"artik bir sus ya" demektir.
bir tifiti vakasıdır.
Kötüde olsa eğer seviyosan tatlı gelir, öpülür.
tamamen iç güdüsel olduğunu düşündüğüm sevdicek tepkimesi.
en güzel fikirdir çünkü genelde çoğu sevgili kötü espri yapar.
öpenin değerini iyi bilmek gerekir.
Okey oynarlarken
- aşkım bitim mi?
diyen erkeğe cevap olarak
- yok aşkım pire .d
diyen kızı öpmek gibi bişey sanırım .d * dağıttın be güzelim masayı .d
(bkz: sevgiliyi öpmek için bahane üretmek)
kötü espri yapan sevgiliyi susturmak için yapılması gerekendir.
sevgiliyi öpmeye bahane arayan şahıs eylemi.

espri bahane dudaklar şahane tabi amk barzosu seni.*
-aşkım bana olan borcunu öder misin.
+aşkım bana olan borcunu ö.
- ahaha gel öpücem
+sevişelim mi
-hemen.
kötü espri yaparken bile sevimli, tatlı, mimikleriyle sempatik mi sempatik öpülesi bir sevgiliye sahip olmaktır.
hoş görmektir. şükeladır üstelik.
sevgilinin gerçekten sevildiğine delalettir.
böyle birini bulduysanız sakın kaçırmayın hatta sevgilinizin sizi gerçekten sevip sevmediğini kötü espiri yaparak test edebilirsiniz de *