bugün

sabah erken kalkmak iztersin ama 12:30 da güçlükle kalkarsın, işin vardır ama gecikmişsindir, giyinirsin, hava kapalıdır, gideceğin yere gidiyorum deyip gideceğin yerin yanından bile geçmeyen bir otobüse binersin. baktın olmuyo soföre söverek herhangi bir yerde inersin. sonra gideceğin yere yürüyerek gidersin, işini halledemezsin ve geri dönerken aniden yağmur bastırır, sucuk gibi olursun... daha sonra bankaya kirayı yatırırsın ve paraya en çok ihtiyscın olduğu bu zamanlarda paranın üstünü kaybedersin... ve bi bakarsın saat 17:30 ve hava kararmış!... gün bitmiş ve sen hiç birşey yapamamış ve üstelik birşeyler kaybetmişsindir. günün çabucak bitmesi için evde pineklemeye devam edersin... 02.11.2007 bitsin artık*
herkesin zaman zaman * başına gelen.
(bkz: gune iyi baslamanin sirlari)
(bkz: bir bahtsızın anıları)
(bkz: dünyanın en şanssız insanı mıyım denilen anlar)
(bkz: bad day)
kötü bir gün geçirmek gözleri açık kabus görmek demektir.
O güne özel olmalı ve öyle kalmalıdır.

(bkz: Bugün kötü yaşamım değil)
ne kadar değersiz olduğunu hissedip şu koskocaman evrende bir parça değerinin olmadığının farkına varıp ne kadar da ezik olduğunu hissetmektir.
''Bugün asla yataktan kalkmamam gerekirdi.'' dediğin gündür. Olaylar üst üste gelir, seni üzerler moralini bozarlar. Dostların, arkadaşların, ailen ve sevgilin... Hepsi o gün anlaşmışlar gibi yanlış anlarlar. Daha kötü ne olabilir derken aksilikler ard arda gelmeye devam eder. Bu olaylar sonucu gece yatağa yatıp, başını yastığa koyduğunda ''Daha kötüsü olabilir miydi?'' diye düşünüldükten sonra ertesi günün iyi geçmesini dileyerek uykuya dalamaz. Çünkü uyuyamaz. Berbat bir gün değil midir ? 00.00 olana kadar her şey berbat gitmeye kararlıdır. Ve artık 00.01 olduğunda rahatlıkla uyuyunuz.
insana iyi ki bir yarın vardır dedirtir.
bireyin kendine bu gün ne yaşadım ben sorusunu sormasıdır.
Vallahi yapacak bir şey yok, önümüzdeki kötü günlere bakacağız. Çok çalışacağız ve daha kötü günler göreceğiz. Tabii reva bu.
güncel Önemli Başlıklar