bugün

mahallenin şair maçosu olmak isteyenlere, mafya olmak isteyenlere ya da bir cinayet zanlısı olmak isteyenlerin hayatlarının amına koyacak tavsiyelerdir. şahsen tam bir süt çocuğuyumdur ben. karınca yiyenlerden bile çok korkarım. öncelikle çok iyi göt yalayıcısı olmanız lazım. nerede namı geçen kişi varsa hangi dalda olursa olsun gidip kıçını yalamanız lazım. abi çekmeniz lazım, yemek ısmarlamak lazım. hele ki bir kavgada yanındaki herkes kaçtı bir tek sen kaçmadın ona destek oldun. ooo tamam ondan sonra onun branşını sen devraldın. tabii önünde bir engel olacak. ailen engel olacak. onlara bir güzel büyüdüm kocaman oldum ben ayarları vericeksin babaya el kaldıracaksın. sigara ve alkol olmazsa olmazlardan bunlar sana kılavuzluk edecek. kıyafetlerine çekidüzen vereceksin. spor yapıyorsun diyelim ona bile takım elbiseyle gideceksin. sokakta kulak üstüne gül takıp gezeceksin. kuaföre gidip kaşını çizeceksin. koluna kendi imkanlarınla canım anam yazacaksın. kavgalara gireceksin. no pain no gain. dayak yemeden dayak atamazsın dayaklarını ilk aşamalarda yiyeceksin. böyle böyle daha riskli işlere bulaşıp bir güzel sıyrılacaksın tozpembe hayattan. sözler yazacaksın bu hayat bize kahpelik yaptı agaaaa gibi. silah alacaksın ve mafyasın. bunları yapman için arkadaş ortamınız çok iyi olmalı. arkadaşlarınızı bu yüzden iyi seçin diye boşuna demiyorlar. her sigara uzatana dostum demeyeceksin ya da gel kafayı bulalım diyene.