bugün

muhtemelen bircogunuzun hayatta ictiginden daha fazla turk kahvesi ictim su ana kadar zira bir cogunuzun evinde kullandigi turk kahvesi icin olan elektrikli cezvelerin ve bazi makinelerin gelistirmesini yaptim. kimisi bikmadin mi turk kahvesi icmekten diye sorar bana ama hayir. lezzet icin yapilan denemelerde gunde onlarca kahve tattim, begendigimi ictim.
bu tecrubeye biraz guvenirseniz tavsiye edecegim iki urun var ama grubun tum modelleri degil. arzum okka ve arcelik telve(eski versiyon) urunlerini tavsiye ederim lezzetli turk kahvesi icin. ancak ikisi de pahali urunler maalesef. arzum okka minio veya minio duo ya da arcelik mini telve ya da telvenin yeni induksiyonlu tasarimi veya selamlique gibi diger modellerini pek onermem ama alim durumunuz yetmiyorsa diger markalardan ziyade yine bunlara bakin derim.
Genelde hafif aromalı kahvelerin köpüğü daha çok olur. Ancak içimi de çok yumuşaktır.
Hem köpük hem de güzel tat istiyorsanız 2 çeşit Türk kahvesini karıştırın.
Hem güzel tada hem de köpüğe ulaşırsınız ve istediğiniz arınmayı rahatça ayarlamış olursunuz.
Şimdi makineler köpüğü ile beraber yapıveriyor kahveyi sen hiç uğraşıyorsun bile asıl marifet cezvede köpüklü Türk kahvesini senin yapabilmen.