bugün

ortadoğu ülkesine dönüştüğümüzün göstergesi. sahi hangi ara bu kadar canileştik biz?
Edit: polisler olaya müdahale edip kurtarmışlardı diye hatırlıyorum göz ucuyla gördüğüm bir haberden.
Bu kadar da cani değildirler herhal. Ulan kendi askerin.Teröristi besleyip suçsuz erlere yapılanlara bak.
Bir çomar davranış biçimi.
görsel
Çapulcular gezi döneminde köprüden attıkları polisle karıştırıyorlar sanırım.
isid den korkarken cevremizdekiler daha fazla cani çıktı.
bu insanlar sürekli iletişimde olduğumuz tipler.
Allah belalarını versin.
karşımızdaki kitlenin yaşadığı kafanın ve içindeki vahşiliğin ışid kafasından zerre farkı olmadığını göstermiştir.

kendilerinden olmayan bir gruba zarar verme şansını ellerine geçirdiklerinde gözlerini hiç kırpmadan kafa kesebilecek, linç edip köprüden aşağı atabilecek ya da tekmeleyerek öldürebilecek kadar vahşi ve acımasız insanlar bunlar.

televizyonda ışid'in kafa kesme videolarını görüp içimiz sızlıyor, aklımız almıyor ama aslında bu adamlarla aynı sokağı, aynı binayı, aynı şehri ve ülkeyi paylaşıyoruz.

bilmiyorum abi.

bugün hanginizi, ne gibi bir nefret kafa kestirecek kadar kör edebilir ki? ben yapamam mesela.
o meşhur yüzde ellinin ışid'den farkı olmadığını gördük. o fotoğrafları görünce aklıma vurun kahpeye filmindeki hale soygazi'yi meydanda linç ederek katleden yobazlar geldi. hepsinde bir karış sakal, dillerinde allahuekber nidaları ve ellerinde palalarla kafa kesmeye giden resmen kanla beslenen vampir bunlar. neymiş darbe'yi önlemiş, o darbe gerçek bir darbe olsa o askerler orada seni bir karış suda boğar. teslim olmuş askerin kafasını kesiyor, köprüden atıyor adamlar. ülke böyle kurtarılmaz böyle sevilmez.. ortalık kan gölü. din üzerinden adam kesmek, doğramak tam cihadçı yobaz kesimin zihniyeti. maalesef bunlarla bu ülkede aynı havayı soluyoruz. bugün milliyetçi diye savunulan bu katil yobazlar yarın öbür gün sokakta karınıza, ailenizie, sevdiklerinize de ya allah bismillah diye saldırırsa o zaman görürüm o sikik zihniyetiniz nasıl götünüzde patlıyor.