bugün

her yaratığın farklı bir iş için çeşitli yetenekler ve özelliklerle donatılarak yaratıldığını bize gösteren hede. Bir köpek ile karşılaştığınız anda siz kaçmaz iseniz sizi kovalamaz(kuduz değilse tabi). Barındığı yeri koruma iç güdüsüyle yaratılmıştır. Kaçan kişiyi suçlu olarak görür ve kovalar. Polislerin köpek kullanması da buna delil sayılabilir.
Kopek oyun sandigi icin kovaliyordur.
Egosu yuksek bır hayvandır. Bırının kendınden korktugunu anladıgı anda gaza gelıp onu kovalar.
kaçarsan kovalar, kaçmazsan kovalayamaz. Neden? çünkü kaçsan kovalardı, kaçmadığın için kovalamayacak. ama biz kaçıyoruz. Neden? çünkü refleks, adrenalin, korku faktörleri var. zaten bu köpekleri de hiç bir zaman anlayamamışımdır.
Suçu kendinde araman gerektiğini vurgulayan durum.
köpeklerin bizi sevgilileri olarak gördüğünü gösterir, ilişkide ipler de bizim elimizdedir. oha, ibretlik tespit. tüm köpekler zoofili lan.
ölü taklidi yap kanka gider.
Durduk yere birisi beni görür görmez deli sikmiş gibi kaçmaya başlarsa bende kendimi kötü hisseder, bu yavşak kesin bişeyler yaptı ben görmedim, o yüzden kaçıyor diye düşünürüm.

Kim olsa aynısını yapar.
kısaca nerde ne kadar köpek varsa amk. bi türlü ısınamadım ırzını siktiğim hayvanına.
kaçan kovalanır sözünün çıkış noktası olması muhtemeldir. *
Aşk oyunu buna derler güzelim seçmelisin birini.