bugün

işte dincilerin gerçek yüzünü gösteren bir haber daha. yok böyle bir sapıklık. namaz kılıyor adam yahu bunların üstüne. pes

http://www.habervitrini.c...seccadede-oldurdu-613763/
yine medyanın gazıyla galeyana geliniyor. sakin olun efendim!
Yardakçı medya haberidir.
şakirtlerin bir şakirt tarafından gerçekleştirildiğinden kabullenemediği sapkın olay.
yerinde bir davranış.
hızını alamayıp kedi ve horoza da * tam bremen mızıkacıları styla yapıcakmış
adam, ağaca bağladığı karısının gözü önünde eşeği köpeği suistimal etmiş, daha sonra "sen de kadın mısın?" diye karısını aşağlamış.
trajikomik geldi bana.

+ aiaiaiaiaii
- ohşkk..sen de kadın mısın be öğrendin mi şimidi kadınlığı
tüm dindarları aynı adam sanıp buraya yorum yazan eşeklere tecavüz etse daha iyiydi.
köpekle eşşeğe tecavüz ettiyse bare bare eşinide seccadede tecavüz etseydi . horoz ve kedi kaldı
dincilerin "medya yalanı" diyerek inkar ettiği olaydır. medya akp'nin medyası. neden yalan haber yapsın adamlar? direkt polis kayıtlarında geçen ifadeler bunlar.

tanım: dinci zihniyetini gözler önüne seren haberdir.
ölen adamın savunma hakkı ya da konuşma hakkı olmadığı için haberi okuyanların büyük çoğunluğu kadının söylediklerine inanmaktadır. fakat tekrar ediyorum, adam ölü olmasından mütevellit savunmasını yapamadığına göre benim için kadının söyledikleri tamamen şüphelidir.
eşekleri seviyordu rahmetli, ne var ki bunda.
üzücü bir olay.
dinci ne lan. hasta bir yaşlı dede ve zavallı bir ayşe teyze olayını dinciliğe nereden bağladın oğlum. sizin eleştiri tarzınızı eşekler kovalasın.
bu haberde tek suçsuz varsa o da seccadedir.
seccadenin suçu ne?
(bkz: sapıklığın dini dili ırkı yoktur)
her şeyi anladım ama şu namaz olayını anlamadım. ulan islamın arkasına sığınıp her boku yapabileceğini sanıyor bu dinciler. ayıptır.
her duyduğuna inanmak, aklı selimlerin davranışı değildir.
% 101 uydurma haberdir.
üçüncü sayfa haberidir. olmuş bitmiş, bizi ilgilendirmez.
iyide bu haberin islam ile müslümanlık ile ne ilgisi var? her müslümanım diyen iyi insandır diye bir şey yok ki.
ne idüğü belli olmayan bir web sitesinde yazana göre koca bir ümmeti lekelemeye kalkmayın.
sözlükte herşeyi müslümanlığa bağlayan sözlük yazarları. insan nefsiyle müslümanlığın ne alakası var. bu adam müslümanlığı yanlış anladıysa müslümanlığın ne suçu var.
Anaakım medyada ses bulmuş haber.

http://gundem.milliyet.co....2012/1559029/default.htm
(bkz: onlar gerçek müslüman değil tağam mı ühühühü)
haberi beyniyle okumayan insanların saçmalığıdır.

kadın veya adamın dindar olduğu nereden çıkarıldı? kadın namaz kılmış vurmuş adama. adamın namaz kıldığından zaten bahsedilmiyor.

nazım hikmet, seni öven nesil bu işte iyi bak.
(bkz: aşkı memnu)
adam namaz kılarken öldürülmüş. nasıl bahsetmiyor?

dincilerin yine faka bastığı olaydır.