bu durum sayesinde bütün dualar bilincimde tazeliğini korumaktadır...
köpekten ölümüne korkmanın alametlerindendir.
kuran kursunun tozunu yutmuş insan için geçerlidir. o taraklarda bezin yoksa: " allahım sen konuyu biliyosun. yardım et. dinimiz süpaneke amin. "
köpekten korkmasına rağmen dua bilmeyenlerin faydalanabileceği başlık için;
(bkz: havada durdum şahitlerim var)
benim gibi köpekten korkan hatta rüyalarına bile giren insanların yaptğı eylem.sırf şu korkum için psikologa fln gidicem belki geçer.
köpeği görünce bildiğim bütün duaları unuturum ben.
gereksizdir. köpekler candır dosttur. kendilerine bir şey yapılmadığı sürece onlar oldukça dost canlısı yaklaşırlar. onlardan korkarak yaydığınız endorfin salgısıyla kendinize havlatırsınız işte bu sizi korkutur. ötesi de olmaz zaten.
O kadar arapça kasacagina direk çömelinse daha etkili olur.
köpekten çok korkan insanların gerçekleştirdiği hadisedir. aslında gereksizdir çünkü köpekler insanlara en zarar vermek isteyen sadık canlı türlerinden biridir.
sık sık yaptığım durumdur. vallahi 7 dua biliyorum ardı arkası kesilmeden okuyorum. ilkokulda din kültürü ve ahlak bilgisi benim 4 gelirdi arada.

o hoca görse şaşkınlıktan mezarından çıkar rahmetli.
25. Kare, sanal reklam vs uygulamalarla beynimize tecavüz edenlerden daha fazla korkmak gerekir. Köpek en fazla kanatır. Beyinlere tecavüz edenler ise anestezi yapar ve acıyı hiç hissettirmez. Yaşasın köpekler. Kahrolsun insanlığa zarar verenler.
bilinmeyen duanın okunamayacağına hacettir. bilinen dua ne la?
-oha köpeğe bak.
+felak, nas, elham, sübhaneke.
-tamam şimdi gidebiliriz.
genelde köpeklerle ilgili yaşanılan bir çocukluk travmasına bağlı olarak gelişen davranış bozukluğu.

"ısırmaz dimi bu köpek anne?"
işe yaramayan bi taktik. Tecrübeyle sabittir.