bugün

sizi, kardeş gibi yaşadığınız ve masum bir iletişim kurduğunuz kuzeninizden bile kıskanan sevgilidir.
-18 dir.
bağınızı bildiği halde yapıyorsa abartan sevgilidir. bilmiyorsa normal çünkü birbiriyle evlenen çok kuzen var.
ne kuzeni bunlar hep yalandır, kuzenimleyim bırak.
kuzen karşı cinsse ve sınırını bilmiyorsa kıskanır arkadaş!
kuzeniyle evlenenleri duymadınız mı siz hiç?
yanlış hareket eden, düşnen sevgilidir. bir ilişkide güven çok önemli olmakla birlikte, kıskançlık asla aşırı dozda olmamalıdır. kıskançlığın aşırısı güvensizliği beraberinde getirir. kuzen kardeş demektir.
bir zamanlar bendim. sonra terk edilince, kıskanacak sevgili kalmadı haliyle.
zihinsel gelişimini henüz tamamlamamış, seven insan kıskanırı felsefe edinmiş sevgilidir, gereksiz ve sıkıcıdır.
zamanında kuzeniyle ilişki yaşadığını düşündüğüm sevgili.
kıskanması gayet normal olan sevgilidir. her ne kadar kuzende olsa sınırlarını bilmeli ve mesafeyi korumalıdırlar. hiç kimse sevgilisinin, kuzeniyle aşırı yakın olmasını istemez tabikide. sevgilisine güveni elbette vardır ama karşı tarafa yoktur. ülkemizde kuzenine yavşayan erkek sayısı oldukça fazladır. sonuçta karşı tarafın aklından neler geçtiğini bilemeyeceği için işini sağlama alıyordur.
aşıktır. kuzen muzen kukusu var mı? var.
akraba evliliği olan yerlerde yaygın olan bir durumdur. ben kıskanırım arkadaş.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
dikkat çekmeye çalışıp gereksizlik yapan sevgilidir. "Bak ben şeni ne kadan seviyorum aşkoom kuzenine bile tahammülüm yok hıhh!"
ruh hastasıdır.
kuzen kuzense kıskanmayan, bildiği bir şey olup da kıskanan sevgilidir. hak verilmelidir adama bir zahmet.