bugün

sahiplerini ve menbayı çok çok yakından tanıdığım şile ulupelit köyünün alt tarafında bulanan ormanlar içinde über ötesi suyu bulanan yeni sahipleri cafer bey eşi emel hanım eyüp ilçesinde geçtiğimiz dönem cuhape belediye başkanı adayıydı ufak bi oyla kadın kaybetti. cafer bey güzel bi adamdır bikaç sefer çay içtik eşini de iyi tanırım ablasını daha da iyi tanırım deniz hanımdır eşi erdoğan bey kankamdı çok samimiydik vefat etti. konuya dönersek son gittiğimde yaklaşık olarak 6 ayı geçti cafer bey vidanjörle kuyu vurmuştu sakat bi işti yapma diye uyarmıştım kendisi harabe olan yeri yıkık virane yerin tüm hisseleri almıştı yatırım yaptı beş milyon kadar sonra hamidiye suyun asya tarafını bölge distiribitörlüğünü aldı o bölgenin suyu ibb den sözleşmeli o menbadan gidecekti 1 yıldan fazla da oradan gitti anlaşılan kuyu vurmaları sıkıntı yarattı işletme fesh edilmiş çok üzüldüm adımın en az 1 milyon doları battı cafer beye bi telefon açar durumu öğrenirim..
az önce cafer beyle telefondan görüştüm geçici olarak menba kapanmış belgelerde eksik varmış menbanın sahiibi eski kemer suyun sahi siz bilmezsiniz hurşut ve ismail beyin torunu murat denen kişidir tüm hisseler onda biliyorum cafer beyin eşi siyasetle ilgilendiği için demek ki hisse olarak sıkıntı çıkmaması adına gösterilmemiş.
işsiz olanlar kişiler 2023 te eğer cuhape eyüp ilçesini kazanırsa bana mesaj atsınlar alayını işe aldırırım. net...

hamdolsun her yerde adamlarımız vasıflı üst düzey dostlarımız var..