bugün

kahramanlarımız polat,memati ve abdülhey yanlarına birer yedek şarjör alıp uçağa atladıkları gibi washingtona giderler. muhteşem üçlü her zamanki gibi türkiyenin bekası için canlarını tehlikeye atmaktan çekinmeden beyaz sarayın kapısından sıka sıka içeri girer ve amerikan başkanının odasına girerler. o sırada dünyanın geleceği ile ilgili dünya liderleriyle planlar yapan amerikan başkanı 'geleceğinizi biliyordum zaten bende bundan korkuyordum' der. polat hemen söze girerek başkanın sözünü keser ve direktiflerini sıralamaya başlar. öne sürülen şartların tamamını kabul eden başkan 'lütfen benim ülkem için de çalışın' diye yalvarır fakat kahraman polat sert bir ifadeyle başkana bakarak 'yav bi siktir git manyak mısın oğlum sen' der ve başkana eşyasını toplayıp gitmesi için 5 dk süre verir. başkan kaçar gider başkanlık koltuğuna deli hüsnüyü oturtur ve son yazar.

zaten böyle bir sondan sonra da isteseler de diziyi devam ettiremezler. yeter gaari yav.
abd'yi ele geçirerek bitmeyecek senaryodur. çünkü daha mars var, ay var, jüpiter var, neptün var, uranüs var, güneş var...

güneş fazla oldu.