bugün

yaşamı boyunca yapmak istediği her şeyi yapmış olan insandır.

şu ömrümde cevaplandıramadığım birbiriyle alakalı birkaç soru var.

acaba bir insan tüm kurduğu hayalleri gerçekleştirebilir mi?

hayallerin/hedeflerin bir sonu var mıdır? hepsi gerçekleştikçe hayaller sona mı erer yoksa onların yerini başka hayaller mi doldurur?

şu ana kadar tüm kurduğum hayalleri hedefleri gerçekleştiremedim. daha çok var. ama bazen korkarım ya hepsini gerçekleştirdiğimde yaşamam için bir sebep kalmazsa? insan hayal ettiği sürece yaşar. ben şu an şu geceden haz alıyorsam hedeflerimi düşlediğim için haz alıyorum. inanın onlar olmazsa şu an başımı koyup yatardım. işte bu yüzden korkuyorum hepsini gerçekleştirmeye.

canımı riske atamam kimse atamaz yerini başka hayaller dolduracaksa tamam ama ya doldurmazsa?

yaşam tecrübesi sanırım bu demek. burada tecrübe ön plana çıkıyor.

tüm hayallerimizin en iyi ve en güzel zamanda gerçekleşmesi, ve yeni hayallere yelkan açtırması ümidiyle...
belli ki ufak tefek hayaller kurmuş, bir nevi mutlu olmanın sırrını bulmuş şanslı insan.
yalandır. yada hayalleri basit veya sıradan olan kişidir.
benim sanırım ne arzu ettiysem ne düşündüysem oldu diyebilirim üniversite iş evlilik vs... acaba başka ne istesem diye düşündüğümde aç gözlülük etme diye uyarırken buluyorum kendimi.unutmayın ki mutluluk acıyla güzeldir yoksa bi anlamı kalmaz hiç birşeyin.