bugün

(bkz: gereği yapılmıştır)
kur'an-ı kerim özene bezene basılan bir kitap olduğu için, belli bir miktar para harcanır. çünkü gördüğüm tüm kur'an-ı kerim kapaklarına gofre, varak yaldız işlemi yapılır. kalın mukavvadır. içindeki bazı sayfalar kuşe'ye basılmıştır. ayıracı kumaştır. ne mutlu bize ki, böyle basıyoruz kitabı. biraz pahalı bir baskı işleminden geçiyor. makul bir fiyata satmak doğrudur. el yazması kur'an'lar çok daha pahalıdır.

ekleme: her kuran ı hafızlar tek tek okur ve hatasız olduğunu onaylayan bir mühür basarlar.

sadis filozof'a teşekkürler.
mukaddeslerin parasız verilmesi gibi bir durum ya da şart yoktur. zira bayrağımız da parayla satılmaktadır.
(bkz: abdestli kapitalizm)
Minareye kılıf dikenlerin üşüşeceği baslık. Allah'ın kitabını parayla sat, ardından bıdı bıdı yap.
Kuran alırken verdiğimiz para mürekkebine ve cildine verilen paradır. Ayetlerin değeri değildir. Müslümanların büyük çoğunluğu kağıdı ve mürekkebi kutsallaştırdığı için bu olayı da yanlış anlıyorlar.
aynı zamanda parayla da basılmaktadır. iman gücüyle değil. sanırım yazar burada yayın evlerinin zeytin ekmek yiyerek kuranı bedava dağıtmasını bekliyor. ha dağıtan da var ayrıca. ama herkesin maddi durumu buna yeterli olmayabilir.
aslında sadece türkiye' de olan durum. arabistan da ve bilimum müslüman ülkelerde böyle bir şey yoktur.
yayın evlerinin neredeyse tamamı sadece maliyet fiyatını alırlar... fitne tohumu atmayın, nifak çıkarmayın. adam olun.
satılırken de fiyat değil hediyesi sorulur.
5 yıldır beleş dershaneye gidiyorum meslek lisesi öğrencisiyim ygs den 255 aldım nasıl mı?
hocamın bir sözü vardır bedava şeyin değeri olmaz.
bik bik yapanlara söyleyin, kağıdın mürekkebin maliyeti 50 lira tutmaz. alsancakta incili, tevratı bedava dağıtıyorlar gayrimüslimler. heem bi keremm onlar muhaaaref kieee. seslerini duyar gibiyim, kırarım ağzınızı.
incil bedava niye satılıyor kimse yüzüne bakmadığı için. değerli olan ne varsa parayla satılır. ayda 300 tl
sigaraya para verirken hesabını yapmazsınız, bir kuran ı kerim e en fazla vereceğiniz üstelik kalitelisine
en fazla 40 tl bunu hesabını yapıyorsunuz. ne demişler ezanda kulağı yok ki namazda gözü olsun.
doğru bir gerçektir. beleşi için bkz kuran.rar
e be davar beleş olsa niye bu kadar değersiz mi dersin?
Olaya makro bakanlarin gördüğüdür. imam da dinden para kazanıyo ona bakarsan!
müslüman ülkeye yakışmaz. evet.
kimsenin bahsetmedigi ama olmamasi gereken seydir. benim sozlerimi para ile satmayiniz diye bir ayet vardi sanirim. cok bilgim yok, oyle hatirliyorum.
aslında bedava olmalıdır.
Eh bir adet kuran 5 ila 10 lira arası. Basımına filan giden para biraz da kâr. Ama bu durumu bahane olarak kullanılması kuran almamak için oldukça saçma. Çünkü almaya gerek yok bir camiye giderseniz mahalle camisi dr olur bedavaya açıp okuyabilirsiniz.
Satılan kuran değil kağıt hamurudur, işçiliktir.

Kuran somut bir cisim değildir.

Manadır.