bugün

Bazılarının desteksiz salladığı husustur. Böyle bir bilimsel çalışmanın olup olmadığını ısbat etmekle yükümlüdür muhatap almamız için.
Mal beyanı.

Nedeni şu, iyice çivisinden çıkmış bir kavmi ıslah etmeye yollanan bir kitap ne diyecekti? TuttuğunuZu devirin falan mı yazacak sanıyordunuz?

Ohh, bilimin ışşığııııhhh
kuranda hata bulsan bile kıvırırlar. azcık arapça bilene şöyle diyeyim belki anlar: kuranda hareke ve noktalar yoktur. hani siz b, t, s diyorsunuz ya üste çiziyor, alta çiziyorsunuz, işte onlar yok. o yüzden zaten çevirirler bu kadar fazla oluyor çünkü o alta ne koyarsan koy.

ayrıca mushafların hepsi yakılıyor sadece osmanın musafı kalıyor çünkü bu ayrım sonucu birbirini ödürüyorlar ve durumu önlemek için tek mushafa indiriyorlar.( tek kitaba yani)
Bilim yazarın beyninin olmadığına kanaat getirdi. Kesin bilgi yayalım.
Sevinmiş bırakın çektiği osbirlere kılıf bulmuş ya soran olursa bahanesi de hazır.
"helal dairede islamda cinsellik sonuna kadar helaldir." denmiş,

2 şahit, 1 adet imam ile 5 dakkada helal seks. bak bu kadar basit. uğruna cehennemde özel arsalar inşa edilmiş zina suçunun önüne geçmek bu kadar kolay.

lan sizce de burda bi sorun yok mu?

yok tabii ki, sizin için 51 yaşında adamın, 9 yaşındaki amcasının kızına hallenmesi daha normal.
sonuçta kitabına uygun değil mi?

beyninizi ve ahlak anlayışınızı sikiyim sizin.
ve islam çöker, allah razı olsun, şey darwin razı olsun dicektim. sayende ateist oldum elhamdülillah.
Uludağ ın bir otuzbircisinin daha ortaya çıkması ile sonlanmıştır.
(bkz: salak ateistler yüzünden müslüman olmak).
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik olmayan tespit).
sizin beyninizi sikeyim ben.

arayada hadis sıkıştırmış amk amip beyinlisi...

bi mezhepçiler vardı bide mezhepçi ateistler çıktı amk yerinde.