bugün

üç tarafı deniz dört tarafı düşmanlarla çevrili tarım ürünleri bakımından kendi kendine yetebilen yedi ülkeden biri olan cennet vatanımıza laik sağlıklı bireyler yetirştirmemiz için dikkat edilmesi gereken davranış. lütfen bu konularda biraz daha hassas olalım. o çocuklar bizim geleceğimiz...
çocukların erişemeyeceği yerlerde olmakla birlikte yetişkinlerinde sandalye yardımıyla alabildikleri yerlerdedir kuran..

amaç bizim evde de var yani bi' tane kuran, allah'sız kitapsız değiliz hee, mesajı vermek midir, bilemedim açıkçası..

eğer çok önemli bir kitap olduğunu savunanlar varsa açıp her an ondan faydalanabilecek düzeyde olmalılar, hatta ve hatta bence abdestsiz bir şekilde bile okunabilir..insanoğlu her zaman temiz olmalıdır, halısaha maçından sonra aç oku demiyorum, gündelik hayatta açıp bakmak için insanın illa da abdest almaası gerekliliği varsa yanlıştır benim düşünceme göre diyorum..

konu dağıldı, her neyse, evet yanlış olandır bu durum.
hatadır. bilakis çocuklarımıza kur'an hakkında temel bilgiler verilmeli, mümkünse orijinalinden okumak da öğretilmeli, meali ise hep ulaşabilecekleri ve bildikleri bir yerde muhafaza edilmelidir, okumalarına ve anlamalarına destek ve yardımcı olunmalıdır.