bugün

tbmm'nin bu gece yapmış olduğu şey.

bir an "insansınızdır" sanmıştık, oysa kuran'ı bile satmaya ne de hazırmışsınız...

(bkz: bakara makara ya susup karikatür için çıldırmak)
(bkz: egemenlik kayıtsız şartsız bakara makaradır)
Müslümanların salak olduğuna, delalettir.
mevcut iktidarla çokta sürpriz olmayan bir durumdur. Adamlar göz göre göre paranın dibine vurdular, halkın gözüne baka baka dalga geçer gibi çaldılar, yetmedi dönemin başbakanıyla balkonda gövde gösterisi yaptılar, şimdi de paşalar gibi bu işten yırtıyorlar.

işin acı yanı halk bunu aklanmak olarak görüyor ve asgari ücretle hayatını idame ettirmeye çalışan saf milletimin büyük bir kısmı milyonları cebe indiren bu adamları alkışlayıp savunuyorlar.

inanç konusuna gelince, konu islamiyet olunca mükemmel acımasız olan bu afyonlu millet egemen'i normalde linç etmesi gerekirken toleransta sınır tanımıyor.
kuranın ayeti nedir? yani allahın kelamı. şeyhlerinizin, kıçı kırık alimlerinizin bile sözüyle dalga geçilse adam asarsınız, allahın kelamıyla adam dalga geçiyor, buradaki dallamalar çıkmış o başkaymış şu başkaymış hassiktir lan ne başka! yok allahla kul arasındaymış yok bunu ortaya çıkarmak daha günahmış hee salla bakalım daha nasıl kıvıracaksınız, ulan gördüm gördüm de bu akepeliler kadar yalancısını ömrümce görmedim. o değil de şu ülkede birçoğu sizleri imanlı, müslüman sanıyor ya vah ki ne vah.
aklamaya çalıştıkları konuya göre değişir.
eğer aklamaya çalışanlar müslüman ise samimi değildirler.