bugün

sabah akşam ateistlere, inanmayanlara her türlü hakareti eden ama söz konusu kurana, kendi inancına bir yorum bile vay sen nasıl diye kuduran insandır.

kutsalsa herkesin kutsalı var kardeşim. sen onunkine saygı duy ki o da saygılı olsun.
olumsuz eleştiri yapan kişiye, olumlu eleştiri yapabilecek kadar bile bilgisi olmayan ama (sözde) 'müslümanım' demesini bilen kişidir.
ateistlerin kutsalına saygı duymayan insandır. ama çok da hor görülmemelidir. bilmediğinden saygı duymamıştır. aklı yetmemiştir. ben de şahsen şimdi öğrendim ateistlerin kutsalı olduğunu. özür dilerim ateistler.

(bkz: ateistin kutsalı)
kimseye laf atmam, yargılamam. ama benim değerime en küçük bir laf edilsin o zaman görürsünüz yargılamayı diyeceğim olaydır.
kudururum tabi, allah, peygamber, kuran'a dil uzatıyorsan ben kudurdukça senin ateşin harlanıyor demektir ki, sırf bu yüzden bile iyi ki islâm dinine bağlıyım diyorum.
sizin laf atıldığında kuduracak bir değeriniz bile yok!
Ayaklarının altındaki zemin sallanmaya başladığı için paniktendir. Bilinçaltında bir ses ona bu eleştirilerin haklı olduğunu söyler, ölüm sonrası hiçliği kaldıramayacağı için beyni kısa devre yapar.