bugün

yaşanmış bir olaydır. değerli sözlük ahalisi, siz beni bilmezsiniz ama teknolojik alet edevatla arası iyi olan bir insanımdır en nihayetinde. yeni aldığım herhangi bir ürünü kullanmak için kılavuza falan pek gereksinim duymam.

zira elektronik cihazların hemen hepsinin çalışma prensibi aynıdır. on/off tuşu. hız arttırma/azaltma tuşu, reset tuşu vs.

ancak ve ancak şu klima kumandaları yüzünden hayatım zehir oldu. lan, 22 dereceye ayarlıyorum, aa bi bakıyorum amcam kapatmış kapaklarını üflemiyor. bu sefer kapatıp açıyorum, 35 derecede (bu sıcakta 35 derece !) katrina kasırgası gibi esip gürlüyor. be zamanını ayarlayayım bari diyorum, sallana sallana, bir o yana bir bu yana açılıyor kapakları, ama yine yok. ı-ııh.

hayır, kullanma kılavuzunu da kaybettim, model de eski netten indiremiyorum. aceba pili mi bitti diye pil de aldık ama yine cıxx. bezdirdi lan beni, genç ömrümü çürüttü şerefsiz. en güzeli açtım pencereleri karşılıklı. oooh mis dedim.

demez olaydım.

bu sefer de cereyanda kalmışım, boynum tutuldu.

karar verdim, öss'ye bi daha giricem. hazır katsayı zımbırtısı da yok. bu sefer iklimlendirme ve klimatoloji okuyacam.

benden günah gitti, şimdi sen düşün hain klima !