bugün

Boğazda zuhur eden bir gıcıktan daha fazla sinir bozucu değildir şahsım adına. Hele ki başka bir ilçeye veya uzak bir yolculuğa gideceksem...! Ev itinayla yıkılır; gedikli, kulağı koruyan lastiği kaybolan, ucu kopmuş kulaklıklara rastlanır**, ama o kulaklık bulunur sonunda.
sizde benim gibi müzik dinlemekten fazla keyif alıyorsanız özellikle en keyif anlar olan yolculuk sırasında müzik dinlemeyi benimsemiş biriyseniz eğer kulaklığınızı kaybettiyseniz dışarı çıktığınızda illa ki dersiniz o zaman ulan ben bu telefonu niye taşıyorum diye.
Tüm şevkimi silken durum, hal. Depresiflik tahriği.
Sık yaşayan bir ben değilim demek.
Evde kırmızı alarm verilecek durumdur.
Iki göğsün arasına bir ağrı saplayan ve olabilecek tüm çevreyi kedinizi arıyormuş gibi kolaçan ettiren sinir bozucu durumdur . Resmen acıdır .
acıtır... gidilecek bir yolunuz varsa ve o yol uzunsa daha cok acıtır. Ama en azindan kayip oldugunu biliyorsunuzdur. Birde varken unutmak var. Otobustesiniz muzik dinleyeceksiniz. Elinizi cantaniza bi atarsiniz kulaklik yoook. Buda uzen bir hadisedir.
Arap keserken keybettiğiniz takdirde sorun yaratabilecek bir durum.
Yenisini almak için bir sebep.
düğüm olması kadar sinir etmeyecektir.

(bkz: düğüm olan kulaklığı çözmek)

görsel
17488483625 kez yaşadığım durum.

Internette bakıp lan 5 bine kulaklık mı olur deyip millete sövüyorum.

Halbuki şimdiye kadar aldıklarım o kadar ediyor..
Başa gelen değişik versiyonları vardır.
(bkz: kulaklığın çalınması)
Birbirine girmiş, kördüğüm olmuş, lanet olası bir yumağa dönüşmüşse, defolsundur, kaybolsundur.
Ömrümüzü yemesindir!
Püüú!
Şeytan diyor....
Tamam sakinim!