bugün

eğer mümkünse gerçekle$mesini yürekten dilediğim bırakılı$.

$öyle ki az önce bir başlık gözüme çarptı

(bkz: bayana gitmeden once masturbasyon eden erkek)

komik duruyor. bayana gitmeden önce ne demek. bayan ne demek. açık konu$im or.spu yazılsa cuk oturcak belki okunduğu anda, ama entryi okunmadan bazen anla$ılmıyor ba$lıktan bir$ey. lan biz bu kadar kibar bir millet değiliz. herkes küfürlü konu$uyor sizli bizli format komik duruyor bazı konseptlerde. bir arkada$ıma desem ben bugün bayana gidiyorum diye yada masturbasyon yaptım desem hönk diye bakacak bana, 'ne diyon lan' diye. ne masturbasyonu, bildiğin 31 i$te derin anlamlarına girmeyecem $imdi neden 31 dendiğine dair. ha lan dedim pardon bu arada.

bunun gibi bir sürü örnek yazabilirim buraya ü$endim $imdi ara$tırmaya.
(bkz: viva la küfür)
ahlaksızlığı aydınlık görenlerin normal gördüğü bir istek.
(bkz: sözlükteki bayanlar rahatsız)
(bkz: sözlükteki yaşını başını almış kesim ağlıyor)
$öyle bir diyaloğa sahne olabilir.

2 'samimi' arkada$ konu$maktadır.

- merhaba necati bey nasılsınız nereye acaba?
+ nolsun valla ya idare ediyoruz bayana gidiyorum.
- eee eliniz niye üreme organınızda?
+ ya masturbasyon edim dedim. malum ordayken spermler erken akmasın.
- anladım efendim kolay gelsin
+ gelin sizide götüreyim
- te$ekkür ederim ben bugün e$imle üreme yapmayı dü$ünüyorum
+ peki saygılar. iyi üremeler.
- sağolun sizede.
a- efendim kufuru yasaklamisiz.
b- etrafta bayan var, ayip oluyo.
a- e bayanlar bakmaz kufure, olur biter.
b- olmaz oyle!
a- efendim kadinlarin basi acik gezmesi yasaklanmis.
b- oyle uygun gorduk. erkekler bakinca aziyor.
a- ama...
b- lutfen ama... oyle uygun gorduk.
a- efendim turkluge hakareti yasaklamisiz.
b- ulu turk ulusuna hakaret etmek doga kanunlarina aykiri.
a- peki biz diger milletlere kufredebiliyor muyuz? onla alakali bir duzenleme var mi?
b- turk irkindan baska her irk asagiliktir. o yuzden sadece turkluge hakareti suc yaptik.
a- hmm, mantikli...
a- efendim youtube'a erisimi engellemisiz.
b- ne o oyle ulu onder, buyuk adam, super insan, harika yaratik ata'ma hakaret eden yunanlar varmis.
a- peki yunanlari cezalandirmamiz gerekmiyor mu?
b- bir gece ansizin...
a- efendim??
b- yok bisey. bizim cocuklar izleyip sinirlenmesinler diye saaptik.
a- efendim, atadigimiz rektorler escinsel haklariyla alakali kulup kurulmasina karsi cikmislar.
b- "bizim ogrenciler bilimle ugrasir. oyle bos islerle ugrasmazlar" da demisler mi?
a- evet.
b- afferim. neyse, git simdi o rektorlere soyle otobus kaldirsinlar, mitinge adam lazim. bayrak felan da dagitsinlar.
a- peki

gomelim kafayi kuma. insanlar skismiyor, kufurlu sozcukler gencler arasinda konusulmuyor, basortusu sorunu diye bisey yok, iyi ermeni diye bisey yok, kurt yok, turk var...
mümkünatı olmayacak olay.
canı gönülden desteklediğim kampanya.abartılmadan dozajında bırakılan argo bin bir sözle anlatamayacağınız şeyleri anlatabilir bazen.
baslıklar sadece gözönünde bulundugu için dikkat cekmekte, entryler de küfür dolu bunun da önüne gecilmeli diye düşünmem yol acan olay.
(bkz: küfrün serbest olması gereken başlıklar)
eğer serbest bırakılırsa artık yazarların i$kence çekmesini önleyebilecek durum. zira bir yazarın küfür etmemek için kastığı 100 metreden anla$ılıyor.