bugün

afiyet olsundur.
-ay anam çok yedik,gidip bir soda içelim zirvesi,
-haydi bir beş çayı içelim zirvesi,
-sözlük toplanın kahve falına baktırmaya gidiyoruz zirvesi,
-aaa akşam yemeğini yemeden salmam seni zirvesi,
-şimdi bu yemeğin üzerine nargile ne giderdi ama zirvesinin öncüsü zirve.
an itibarıyle bende kendi kendime tost zirvesi gerçekleştirmeye karar verdim. * * *
iştahsız olduğum için pek bişi yemediğim,belki gelirim neyse de özellikle cedric in 4 kap yemek yediği zirve olmuştur. ayrıca insanoğlunun elindeki güzellikleri farketmediğinin de farkedildiği zirvedir. yalnız bu zirvede sağ ve sol kavramı üzerinde tam bir konsensus sağlanamamış olup, önümüzdeki zirvelere bakacağızdır...
ekleme:in flamese geleceğimizi haber vermeyenlere ve haberi olup ta gelmeyen kurbiş canavarına teessüf ederim
kısa zamanda eğlenceli wakit geçirdiğimiz zirwedir
adı ustunde kucuk caplı olması kafidir.aksi takdirde masadan kalkmak bir hayli zor olabilir.kisi sandalyeye yapısmamalı soyle bi ayaga kalkıp iki tur atmalı, yedıklerini eritmelidir.
hangi arada hangi derede diye sormamıza neden olan zirve...
_belki_gelirim_ ve cedric'in kusursuz ev sahipligi altinda gecen aperatif zirve. bir de kendi elleriyle birbirinde leziz yemekler hazirlamislar ki, ellerine saglik olsun. ayrica piedra irmaginin kiyisina oturup sag ve sol kavramlarini tekrar uzun uzun dusunmeme de vesile olmus zirvedir. simdiye kadar hep yanlis bilmisiz sagi, solu. cember de yuvarlak degilmis gecen gun ogrendim, zaten dunya da bir inegin boynuzlarinda duruyormus, gecenlerde gordum.
çapın küçük, katılanların kalbinin büyük olduğu zirve. *
güncel Önemli Başlıklar