bugün

aralarında gunahsız varsa kurunun yanında yanmıştır.
arkadaş çevremde gördüğüm akp yandaşı bazı beyinsizler kopya olayı olmadığını zannedip küçük dünyalarında mutlu mesut yaşıyorlar. ama fethullahçı arkadaşlarımdan bazıları da delikanlı gibi bu kopya olayının karşısında, onlara da helal olsun diyorum.
ev sohbetlerinde dünyayı kurtaran, siyasileri dolandırıcılık, kayırıcılıkla suçlayan ama her fırsatta hileciliğini konuşturan sade vatandaşlardır.
kendine cemaatçidir. halbuki almışsın cevapları versene diğer şakirtlere gerçi önemli olan diğer taraftaki sınav.
(bkz: şakirt)
eşyanın tabiatına göre kopyacılardır. peki 100-110 net yapıp dikkat çekmeyenler varsa onlara ne demeli, onlar da bu işten sıyrılamamalıdırlar.
Bu organize bir etkinlik.
Mutlaka 120 taneden daha az doğru işaretleyen uyanıklar da vardır.
varsa O münafık soyuzlar da araştırılmalıdır.
120 soruda 120 doğru yapan adam biraz zeki olmalıdır kanımca bakın öss birincilerine zehir gibi çocuklar ..şimdı bunlarda zeka kırıntısı olsa soruların tamamından ziyade bi iki soru boş bırakıcak düzeyde insanlar olmalılardı. e öle de değilse ozaman bunlar süzme salak ve tekrardan bi sınava tabi tutulmalıdırlar yada aynı sınavı tekrar çözsünler bakalm en azından 3 haneli bi doğru sayısı çıkacak mı.
tanım : kopya mağduru ! kişilerdir.
tekrardan yeni sorularla sınava alınması gereken ve 120 sorudan 100 ünü yapamayanların hapse girmesi gereken kişilerdir.
biz normal insanlardan daha eşit(!) kişilerdir.
(bkz: herkes eşittir ama bazıları daha eşittir)
(bkz: animal farm)
(bkz: george orwell)
belli ki hoca kanaat notu kullanmış ..
su katılmamış gerizekalıdır.
--alıntı--
kopya çektiği iddia edilen çiftlerden birisi 91 alarak açıkta kalacaktır. tc no ları dolanırken almıştım. bi bakayım dedim nereleri tercih etmişler diye.
erkek olan 94 almış ve eşi 91 almış. erkek 5 tercih yapmış eşi ise tek tercih. 26 hayır. ikisininde ilk tercihleri aynı ve tek kişilik kontenjan var. birisi buraya 94 le atanamazsa 91 nasıl atansın. o halde bu süper zeka (120 eğitim yapmış) açıkta kaldı.
--alıntı--
120'de 120 yapabilecek olanlarında bundan sonra tedirgin olmasına neden olabilecek olan hıyar.
hırstan gözü dönmüş gerzeğin tekidir. 100 bile yapsan zaten atanacaksındır, öyle bir açgözüsün ki 120 de 120 yapıyorsun o da sen de patlıyor. böyle olacağını tahmin etmedi tabi diğerleri gibi.
(bkz: Şakirtsen bas gaza fakirsen vur saza)
gerizekalıdır alayı. Lan biz lisede yan sınıftan soruları alırdık bazen, hocalar şüphelenmesin diye bilerek bir-iki soruya abuk cevaplar verirdik. Önceki sınavdan 25 alıp 100'lük kağıt veren dallamolar olurdu, onlara da afedersin 'ibne' der, yerine göre dalardık.

Bence bu işte başka dümenler var. Belki sınavı sabote etmek için yapılmıştır bu işler.
geçmiş entrylerin hemen hepsi full çekenleri karalamaya yönelik. hakkıyla 120'de 120 yapanlar da var ve onların hayatı şu an kararmış durumda. ilginç bir memleket burası. hakkıyla full net çıkaranların da ağzına sıçılıyor halen. ve bu uzar gider, adalet sisteminin kırık dökük çarkları nasıl işliyor az çok biliyoruz. belki bu hakkıyla fulleyen çocuklar 50 sene sonra rahata erer. kopya çekenlerin ve ucu bucağı görünmeyen karmaşaya sebep olanların da ayrıca Allah cezasını versin.
eğitim bilimleri gibi yorumlamaya müsait bir alanda 120 sorunun hepsini doğru cevaplamanın mümkün olmadığının kanıtıdır, bu arkadaşların kopya işi.kpss tarihinde yoktur ve olmaz da.genel yetenek tamamen doğru cevaplanabilir.ancak genel kültür ve eğitim bilimlerinde bu mümkün değildir.

unutmadan; o kopyacı arkadaşlar yeniden yapılan sınavlarda kaç almışlardır ve nerelere kimlerin olurlarıyla atanmışlardır araştırmak lazım biraz.ondan sonra yeniden tartışmaya açılabilir bu konu.
tekrarlanan sınava çeşitli bahaneler ileri sürerek katılmamış cemaak üyeleridir.
iddalarin cogu dogru olmakla beraber bazi adaylar 120 de 117 gibi sonuclarada ulasmistir,tamamina hirsiz ve kopyacidir demek yanlis olur arada birkac kisi hakkiyla yapan adaylarda var.
zeki olduğunu göstermez. dersine çok çalışmış anlamına gelir.
her meslek grubunun aynı sorular üzerinden * meslek seçimi konusunda sınava tabi tutulması da ayrı bir saçmalık.
Sınava gayet iyi çalışmış arkadaşlardır kendileri. Lâkin, günümüz şartlarında bu gerçekten önemsiz. Asıl Puan "torpil"i olanlarda.
kendileriyle öbür tarafta karşılaşınca acımayacağımız kişilerdir. cebimizden para çalsalardı daha iyiydi.
2014te ben olacağım. badem bıyığım da hazır.
anlam verilmeyen kişilerdir. bu sınavı bilen bilir, 120/120 yapmak yani cidden insana fatal error verdirtecek bir hadise.