bugün

kozmetik zammından beri ara ara akla gelen düşünce... oysa ki bakkala giderken bile en güzel kontür tekniklerini yapan ben, nasıl makyajsız çıkabilirim dışarı? 

ehonomi çoh iyiciler tester ürünler yesin inş!!!
yurdum kezbanının dertleri serisi.
Her haliyle gözlerden kalp çıkartan essy için çok da problem olmayan makyajsızlık hali.
oysa ki ceylan karavil avm de kozmetikçi tanıdığım var, kimse duymasında.
Kozmetik zammından itibaren yapılandır.

Şu zam her gratise girdiğimde canımı yakıyor, fiyat fişleri okmuşcasına kalbime saplanıyor, nefesim daralıyor.
Öncesinde sepeti koluma takıp kendimden geçmiş gibi hunharca ürünleri sepete atarken şimdilerde; "aslında buna o kadar da gerek yok ya, evde de var hem boşa masraf olmasın eheheh" diye kendimi teselli ediyorum. Ağlıcam.

Neyse ben zaten hep 20 liralık maskara alıyorum.
Allah'ım nasıl acılarla sınıyorsun beni ya. Ben bunları hak edecek naptım.
o zaman parfüm reyonuna hiç uğranılmaması gerekir son zamların ardından.
makyaj yapmıyorsam daha doğrusu fondöten kullanmıyorsam asla fiyatı için değil gözenekleri açtığı ve kırışıklık yarattığı için.
sonuçta kozmetiğinde gayet ucuzu uygunu var.
kalitesiz tabi.
çevremizdeki aysel gürel sayısında azalmaya ve kendilerini çirkin bulan hanım kızlarımızı sarsıp evlerine kapanmalarına sebep olacak durum. ben de şimdi bi üzüldüm biliyor musun? gratis'in indirim günlerini takip edicez artık, yapacak bişey yok.
böyle düşünen varsa acil kozvit.com adresine girsin ve indirimleri taklip etsin.
pahalı falan değil. kozvit.com'da bir sürü indirim var.