bilkent üniversitesi'nde cultures, civilizations and ideas programında görev yapan asistan profesör. teksaslıdır. ders anlatırken de teksas'ı ve çok sevdiği burger king'i örnek verir sürekli. uzmanlık alanı pragmatizmdir. kendisi humanities olarak geçen dersleri vermektedir. ben kendisinden hum112'yi almıştım. bu derste diğer hocalardan çok daha farklı bir program izlemişti. ilk olarak kendisi course package hazırlamış ve içerik tamamen devlet yönetimine ilişkin felsefik, politik ve sosyolojik metinlerdi. felsefeden nefret eden şahsım dersinde çok eğlenmişimdir. hem derste hem ders dışında on numaradır. kendisi ondan geçen sene ders almamama rağmen william james -ki kendisi favori yazarıdır- hakkındaki essayimde çok yardımcı olmuştur. bu dönem de hum 331 kodlu özel bir ders vermektedir ütopya ve distopyalarla ilgili. adama o kadar hastayım ki güzeller güzeli ders programımı bok ettim ve dersi yükledim. hum dersi alacak bilkentliler -ki onlardan çok var sözlükte- ne yapın edin o iğrenç dersleri sorrell'den alın.

eskiden amer bölümünde american pragmatism dersleri de veriyordu ama sevgili bok bölümüm artık izin vermiyor o dersleri restrected elective olarak almamıza, o yüzden de açılmıyor tabi. oysa ki çok da popüler bir dersti tüm okulda.

kendisinden ders alanlar veya almayı düşünenler için; not konusunda da çok tatlıdır. hem gerçekten bir şeyler öğrenirsiniz, birçokları için daha önemli olanı ise iyi notlar alırsınız.