bugün

Bunu yapmaması gerektiğini kibarca kırmadan söylemek istiyorum ama "sana neğğ ayak benim el benim" gibi bir tepki almaktan korkuyorum.

Nasıl söylenir acep?
evet hepimiz konusurken mimik, el kol hareketi vs yaparız ama bazıları vardır ki o konusurken sizin kusasınız gelir.

oturur vaziyette bir seyler anlatırken eliyle ayagının altına dokunur, parmaklarını ayak parmaklarının aralarına sokar sürekli ayaklarıyla oynar ve sonra gidip o elleri yıkamak da aklına gelmez.

yani yazarken midem bulandı öğkk
Evet hepimiz konusurken mimik, el kol hareketi vs yaparız ama bazıları vardır ki o konusurken sizin kusasınız gelir.

Oturur vaziyette bir seyler anlatırken eliyle ayagının altına dokunur, parmaklarını ayak parmaklarının aralarına sokar sürekli ayaklarıyla oynar ve sonra gidip o elleri yıkamak da aklına gelmez.

Yani yazarken midem bulandı öğkk
Evet hepimiz konusurken mimik, el kol hareketi vs yaparız ama bazıları vardır ki o konusurken sizin kusasınız gelir.

Oturur vaziyette bir seyler anlatırken eliyle ayagının altına dokunur, parmaklarını ayak parmaklarının aralarına sokar sürekli ayaklarıyla oynar ve sonra gidip o elleri yıkamak da aklına gelmez.

Yani yazarken midem bulandı öğkk