bugün

konu kadın-erkek eşitliği olunca kadının bedensel özellikleri üzerinden erkeği kadından üstün göstermeye çalışan, milletlere gelince ırkçı değilim deyip arapları üstün görüp adlarına methiyeler dizen, cinsiyet açısından erkek ırkçı olan pezevenklerin genel karakteridir. sosyal darwinizmi savunurlar konu kadın olunca. zaten islam arap kültürünün ürünü olduğu için muhammed erkektir, yaverleri erkektir. bi' kızı falana torpil geçmiştir. bunun dışında imam, müftü, yönetici vb. her statüde erkek egemendir. cumhuriyet gelmese şu an sahip olduğu çoğu şeye de sahip olamazdı türk kadını... sevmediği insana görücü usulü ile verilmesi gibi bir ton iğrenç şey...
içlerinde mantık barındırmazlar.
konu müslümanı eleştirmek olunca mesleği etiketçilik olan ergen sözlük yazarlarının uydurduğu hede. müslüman kişi hayatın basitleşmesi gerektiğini söylese bu ergenler tarafından "komunist" ilan edilir. müslüman kişi bir işe atılsa "kapitalist" ilan ederler. müslüman kişi ne yapsa bu ergen asalaklar "aaaa xxxist kesilmiş bak bak bak" diye çığırmaya başlarlar. fazla kaile almamak lazım.

bunlar üstün tekrar yorumlamanın da ne olduğunu bilmez.
tez+antitez=sentez'in ne olduğunu da bilmezler.
bir şeyi kabul ettiysen o şey dışında başka şeyleri de kapsayan pakete dahil olursun bunlara göre... sosyal darwinizmin kadına yaklaşım şekli bana uyuyor diye ben sosyal darwinist mi oluyorum keko?
mezhepçiler de aynı kafanın ürünüdür işte. hem mezhepçiler hem bu kekolar herşeyi biliyorum edasıyla dolaşır ortalıkta, ona etiket, buna etiket... 3 vakit namaz kılsan şafi oluyorsun, orucu sünniler gibi tutsan hanefi oluyorsun, aynı kafa işte.

amk sığırları. bi dekart'ın yöntemi desem yarrak gibi bakarlar anca. sen yemeğe mama boka kaka derken biz discurso del metodo okuyorduk kamil.