bugün

kendisine manita inşa etmiş, canlı et konusunda uzman olan ve bütün işi gücü milletten 5 kontör istemek olan piçtir.
bu vatandaş orospu çocuğu olmaya meyilli bir serkeş yaşam sürer. hani meyilli derken şunu söylemek istedim; her kontör istediği adam anasını andığından, birgün bu anmanın kutlamaya dönüşmesinden korkuyorum. bende mobile denilen cebe, çantaya, konulabilecek, göte de zorlanıldığı taktirde girme ihtimali olan o aletten yok. korkuyorum ben. çünkü o telefonun yanımda bulunan, vatandaşlık bağı ile türkiye cumhuriyetine bağlı vaya bağlı olmayan bir insanın anüsüne girme ihtimali var. eğer bayan ise gözüne, kulağına girebilme ihtimali var. bundan mütevellit taşımıyorum o aleti.

-dostum kontör yollasana.
+ben senin dostun değilim. ibnemiyim lan ben?
-yok abi estafurullah, haşa!
+ne kadar yollim?
-3 5 atsan yeter. maksat çağrı atmak.
+kontör nasıl yollanır?
-hangi hattı kullanıyorsun?
+metro hattını kullanıyorum.
-ha?
+anan nasıl?
(bkz: otlakçı)
sadece kontör isteyen hal hatır sormayan verdikten sonra da yalandan yalakalık yapan arkadaştır çoğunlukla.
Zor zamanlar düşünülerek kırılmaması gereken arkadaştır.
bir nevi kontör emici kontörella dır bu arkadaş.
bu tip arkadaşların hepsi kontörgerilladır. işlerini hallettikten sonra ışık hızıyla kaybolma konusunda eğitimlidirler. derin devletin içine sızsanız, genede bulamassınız bu zibidileri. ancak onlar size tekrar ulaşabilir. ne zaman mı?

(bkz: gene mi işin düştü götveren)
aylardır aramayan arkadaşlar tarafından yapılırsa daha çok öfke verir.

-napıyosun canım ?
+iyidir merve senden naber ?
-iiyim canım yaa ne olsun bi bakiim dedim öldünmü kaldınmı .
+hehe sağol bebişim ya iiyiz işte.nooldu yaa sen msj atarmıydın ?
-aa aşk olsun hiç atmıyoz sanki.
+atmıyon tabe.
-hehe neyse canım yaa 5 kontör atabilirmisin borç olarak.
-cemil??
-cevap yazmıcakmısın?
-neden cevap yazmıyosun bitanem ya?
+çünkü eşeğin zknden dolayıda ondan.
-terbiyesiz.
+sıs len arama bidaha.