bugün

islam dini ile uzaktan yakından alakası olamayacak insancıktır azizim. nasıl olur da böyle düşüncesiz olabilir insan anlamıyorum. komşusu aç iken tok olan bile bizden değilken hem de... adam açlığını doyurmuş da bir de seks yapıyor. seks yapmasa tamam hadi idare ederiz de ayıp yani bu kadarı ua of!

nerede kaldı empati? nerede kaldı inanç? üstelik seks dediğimiz olay sesli yapılan bir şeydir. yapan var yapamayan bar değil mi? misal örnek olarak:

-allah'ım açım ama sana gene de şükürler ola...
(Üst evden gelen sesler) + ah ah ah ah ıhhh ıhhh daha sert serttttt, ah ah ah...
-allah'Im beni mi sınıyorsun? tövbe tövbe...

bir de aç olan insan daha çok seks yapmak ister. oruç tutanlar bilir azizim. insan aç iken daha azgın olur. hemen etkilenir. bir beyaz ten, bir dar kot ya da bir dolgun göğüs... hemen etkiler.

tekrar ediyorum... gavatlığın lüzumu yok! olan var olmayan var. önce komşunuzu doyurun, sonra sevişin.

-doydun mu komşu?
+hamdolsun...
-o zaman gidip seks yapabilirim.

Köftehorlar...
bunlar hep malzemeden çalan hain müteahhitlerin suçudur. Canınız çekip, elinizde fincanla kapıyı çaldığınızda: "misafir umduğunu değil, bulduğunu yer" derlerse çok sıkıntı yaşayabilirsiniz.
şükür ses yok birkaç haftadır...