bugün

sonrasında pişmanlığa sebep olan kötü davranış. ıyyk.

bir gün misafirler geldi bize. odamda kolon yapıyorum. yani hoparlör diyeyim. odam dediğim de abimle beraber kaldığımız. öyle amerikan filmlerindeki gibi değil. hatta misafir geldi mi salonda yatıyom.

kolonu tam bitircem, iki adet subwoofer taktım bi de dual. amcamın eski deckleri vardı, onu da dvd'ye bağladım. altına da bi ekolayzır, amfi ve kolonların bağlantıları bitti.

taktım mp3'ü, karmakarışık bi şey. sesi denicem. lan ses gelmiyor. arkamı bi döndüm komşunun 11 yaşında veleti. lan sülo, bırak diyorum. bırakmıyor ibne. elinden aldım, abi beni dövdüğee diye gitti içeri. dokunmadım bile. kabloları aldım elinden. geldi içeri pis pis gülüyor. bi koydum göte. hülya koçyiğit gibi yatağa düştü bu amına koduğum.

sessizce orda ağla dedim. yaktım sigarayı başında oturdum. bi daha şikayet et, gene döverim sikerim belanı jakabo dedim. tamam abi dedi, bi tokat daha attım enseye. ibne sonradan bir boy attı bu 10 cm uzun benden dövse döver valla.

o değil de adama kaç kere ibne demişim. yoksa aslan gibi çocuk. kız olsam veririm.
Komşu çocuğu dövmek ata sporumuzdur.