bugün

iğrenç bir şeydir, kusası gelir insanın.

dün leman teyzeler bi maniniz yoksa size gelcez diye küçük oğluyla haber yolladı bende küçük ogluna tekme atıp dövdüm hiç sevmiyom piçi muhaha 5 yaşında mani falan diyo bi maniniz yoksaymış, davulcumuyuz biz manimiz olsun am kafalı ya. neyse bu piç ağlayarak gitti annesine demiş tayir abi dövdü beni, annesi de bizi aradı istemiyosanız gelmeyiz ne dövdüüz çocugumu diye, annem gelin dedi özür diledi oğlum spastik biliyosun leman dedi, beni kastediyor annem sipastik derken, küçükken düşürmüşler beni kafam sehpaya çarpmış şişmiş böyle iğrenç olmuş sonra salak olmuşum biras ama bence akıllıyım abartıyolar.

annem özür dileyince leman teyzeler geldi işte, evden dedemi falan yollamıştı babaannem çünkü dedem leman teyzeyi görünce 31 çekmeye kalkıyo yarılıyom falan 93 yaşında hala sapık muhaha, 70000 tane yunan öldürmüş kore savaşında falla çok güçlü bi adam, neyse leman teyze çok seksi bi kadın memeleri falan var seviyoz, bende cocuguyla oyuncak oynuyodum odamda, baktım legomun tekini ağzına soktu köpeğim rıdvana ısırttırdım götünü, ağlamaya basladı annesine söyledi, annesi geldi yeter tayir 21 yaşındasın ne istiyosun çocugumdan deyip memesiyle ağzıma vurdu, bam diye ses cıktı sonra bonba gibi patladı meme ağzımda her yerim iğrenç süt oldu silikon oldu ağlamaya basladım, sonra komşular bonba ihbarı yapmıslar bonba imha ekipleri geldi leman teyzenin memelerini fünyeyle patlattılar falan yarıldım baya annen ölcek diye korkuttum küçük veledi de muhahaha kötüyüm ben biraz herkez çok iyi çocuksun temis kalplisin diyo ama bence kötüyüm korkun benden coker gibiyim.