bugün

Yapanların çok zevk aldığı eylem.

Derya adında bir yan komşumuz vardı. Her sabah eşofmanları ile bunu görürdüm. Külot izleri belli olurdu. Penisim demire dönerdi. Asansör de birkaç sefer birkaç saniye için dayadığım olmuştu.

Kocasının evde olmadığı Birgün kapısını çaldım. Evde tek çocuğu vardı. Diğeri okuldaydı. Elimde kalem silgi ve boya kalemleri vardı. Çocuk geldi. Kalemlere baktı. Çocuğa sana vereyim mi dedim. Tamam dedi.

Kadına alalede olarak kocasına apartman ile ilgili birşey diyecektim dedim. O anda içeri buyur etti.

Çocuğa kalemleri hediye ettim. Çocuk kendi odasına gitti. Benim alet demir gibi olmuştu ve eşofmandan net belliydi. Derya hanım tahrik olmuştu. Aletimi iyice belli etmek için, derya hanım mutfağa su getirmeye gidince, aletimi külottan dışarı çıkardım ve eşofmanı üstüne çektim. Derya hanım gözünü belli olan aletimden alamıyorDu.

Konuşmaları kekelemeye başladı. O anda ayağa kalktım ve yanına gittim. Derya ayağa bir kalksana dedim. Bu ayağa kalkınca arkasına geçip abandım. Kendini bana teslim etti. Eşofmanını çıkardım ve kendimde tam soyundum. Tam 1 saat pompa yaptım buna arkadan ve önden.

Kapıyı kapattık tabi. Kadının seslerini duyan çocuk bir ara kapıdan seslendi. Anne noluyor diye. Derya şöyle dedi, amcan hasta olduğum için iğne yapıyor oğlum dedi.

Sonra evden çıktım. 1 buçuk ay kadar pompaladım ben buna. Çocuk bir sefer bizi yakaladı. Sexin ne olduğunu bilmediği için anlayamadı. Bana sordu. Annen hasta dedim. iğne yapıyorum annene dedim.

Müthiş birşeydi.
türkiye deki erkeklerin beyinlerinin altında yatan çılgın fantezidir, hele bide balkona sütyen düşerse asıl orada çalışmaya başlar tüm hayal gücü.
yapmayın dedeler eylemidir.
bunun başına gelecek bir şey var ama hadi hayırlısı.