bugün

bugün anlamış olduğum gerçek. adamlar dinle kitapla alay ediyorlar demokrasiyi ezip parçalıyorlar ancak aralarında iyi insanlarında olduğunu bugün gördüm gerçektir. helal olsundur.
oturup konuşunca bir çok şakirtten, sahte kabadayıdan daha bilgili kültürlü şahsiyetlerdir. mensup oldukları görüş dışında karşı oldukları görüşüde okuyarak bu konuda söz sahibi olmaktadırlar. gerçi bu her insanın görevidir ama mafeles şey pardon malesef..
(bkz: justin bieber)
belki kötü değiller ama çoğu cahil. aksini iddia eden varsa buyursun.
kime göre neye göre. entry girip iyi adamlardır diyenlerin komünist olduğu aşikar zaten.

(bkz: bana kendimi methetdirtme)
bugün anlaşılmasına sebebiyet verdiğim gerçek. adama peynir verdim dünya görüşü değişti.
izinden gidenleri "kötü" ya da "iyi" yapabilen bir ideoloji literatürde yeralmadığı için şaşılası bir şey değil.
ayrıca: (bkz: görecelilik)
savunduğu ideolojinin temelinde "ya hep birlikte ya hiçbirimiz." olduğundan en azından bencil değildirler.
biraz kötü, kötü müdür peki, yoksa iyi olmak için yeterli midir, yoksa asıl kötü sanmaların belirleyici olduğunu düşünmek midir, komunistlerin "genel" nasıl olabileceğini anlamak fal bakmak gibi sanki, ve en sağlam sanış bence burda, budur gibi.*
güncel Önemli Başlıklar