bugün

(bkz: david in penisi traktör egzozu gibidir)
kocasının penisini dilinden düşürmeyen kadındır.
(bkz: ya necla üçtür neden gelmiyor günlere) diyen kadındır aynı zamanda.
ilginçtir ama hep merak ederim şu kadınların günlerini, erkekleri falan evden gönderip bu annelerimiz,teyzelerimiz dahil hepsini neler konuştuğu içime ukte olmuştur. kesin seks falan konuşurlar hani kimse yok ya evde, biz de erkek erkeğe kaldığımızda konuşuyoruz seks. bi gün eve ses kayıt cihazı koyup dinlicem amk.
kocasınınki küçük olana altın yerine dildoyla giden kadındır.
dolaylı anlatan kadındır.

- dantel örüyorum ayol. ör ör bitmiyor.
boşanılası kadındır. bi penisi bu kadar laf ediyorsa ilerde çocuk yapmaya kalksanız uff..
"al da bir tarafına sok ayol! senin kocanın penisini dinlemeye gelmedik.ayyy! sen de bir alemsin şekerim!" şeklinde ayar yiyesi kadındır. uzak durun!
bu kadar abartanı var mı bilmiyorum ama annemin gittiği dikiş kursunda kocamla bir yıldır kardeş gibiyiz diyen bi kadın varmış.
türkiyede bolca olan kadındır. hiç utanmadan birbirlerine mahremlerini anlatıyorlar insan utanır, çekinir, ilişkisine saygı duyar.
maalesef türk kadınlarının böyle bir sorunu var. eğitim seviyesi yükseldikçe ortadan kalkma oranının da yükseleceğini düşünüyorum.
acı ama gerçek. böyle kadınlar yaşamaktadır.

kardeşim isterse 25 cm olsun, sen ne diye gidip elalemin karısına benim sikimi anlatıyorsun? ayıp lan. o karılar beni yolda gördüklerinde ilk önce benim malafatı düşünmeyecek mi?

sırf bu yüzden insan evlilikten soğuyor lan.