bugün

Doğru söze ne hacet.
Kocayı sen bulamazsın koca seni bulur.
Günümüzde insanlar laçkalaştı ve bencilleşti. Koca bulmak değil evlilik yapmak zor olan.
Katıldığım önerme. Gerçekten bu devirde evlenilecek bir insan bulmak çok zor. Üniversite bitirmek kolay iş zaten.
evliliğe kanacak kadar saf olmamak değil aslında. kendi açımdan bakacak olursam günümüz ilişkilerinden fazlasıyla soğuduğum için hiç sıcak bakmıyorum evliliklere. yanlış anlamayın da instagramla falan öyle bir hal aldı ki, ciddi bir ilişkiden ziyada etrafına birşey ispat etmeye çalışıyormuş gibi bir hava görüyorum çoğu kızda. insanların nasıl biri olduğuna, onları tanımaya çalışmaya falan uğraşmıyolar. 1. gün tanışıp 3. gün sevgili olan çift mi olur amk. kıçını kaldırmadığı halde, hiç sıradışı bir özelliği olmadığı halde "six-packi olsun, arabası olsun" falan diye arayışlarda etrafımda kaç tane kız var. sırf dışarı çıkarken "5-6 sap kalmayalım, cidden leş oluruz amk" kafasında olduğumdan görüşmeye devam ediyorum.

özetle inancım kalmadı artık. biliyorum henry cavill değilim, ne biliyim matt bomer falan değilim ama zamanında beni hiç tanımaya dahi çalışmadan yüzüme bakmayan insanlar, mesleği iyi, iyi para kazanıyor falan diye şimdi yanaşacaksa bana cidden uzak olsunlar.
iş bulmanın koca bulmaktan zor olması gibidir.
yanlış tespittir. daha bitmeden bulmuştum.